22. TÖK (TÜRKİYE’YE ÖNEM KATANLAR) ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU

Yeşilçam Medya tarafından düzenlenen 22. TÖK (Türkiye’ye Önem Katanlar) ödül töreni, 27 Mayıs akşamı Antalya Atatürk Kültür Merkezi'nde (AKM) görkemli bir törenle gerçekleştirildi.

22. TÖK (TÜRKİYE’YE ÖNEM KATANLAR) ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU

 

22. TÖK (TÜRKİYE’YE ÖNEM KATANLAR) ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU

Yeşilçam Medya tarafından düzenlenen 22. TÖK (Türkiye’ye Önem Katanlar) ödül töreni, 27 Mayıs akşamı Atatürk Kültür Merkezi'nde (AKM) görkemli bir törenle gerçekleştirildi. Gecede, birçok başarılı isim ödüllerine kavuştu.
Türkiye’nin farklı alanlarında önemli katkılar sağlayan kişi ve kurumların onurlandırıldığı törende, iş dünyasından sanata, spordan bilime kadar geniş bir yelpazede ödüller sahiplerini buldu. Ödül töreni, hem Türkiye'deki başarıların kutlanması hem de topluma katkı sağlayanların teşvik edilmesi amacıyla düzenlendi.
Ödül töreninde konuşma yapan Yeşilçam Medya Yönetim Kurulu Başkanı Köksal selçuk, "Türkiye’ye Önem Katanlar ödülleri, topluma ilham veren, başarılarıyla ülkemize değer katan bireyleri ve kurumları onurlandırmak amacıyla verilmektedir. Bu ödüllerle, başarılı çalışmaların ve projelerin desteklenmesi ve teşvik edilmesi hedeflenmektedir" dedi.
Tören sonunda ödül sahipleri, teşekkür konuşmalarıyla duygularını paylaşarak, organizasyon için Yeşilçam Medya'ya teşekkür ettiler.

 Ödül kazananların tam listesi şu şekilde;

SEMANUR KURT-  ANTALYA KENT KONSEYİ BAŞKANI

 

Yorumlar

Bu içerik ile henüz yorum yazılmamış

Yorum Yaz

İlgili Haberler

Sanatçı Murat Balaban kimdir
Antalya

Sanatçı Murat Balaban kimdir

1969 yılında Yozgat-Sorgun'da dünyaya gelen Murat Balaban,çocuk yaşlarda bağlamayla tanışıp özel günlerde şarkı söylemeye başladı.

Eylem İmir Kimdir
Antalya

Eylem İmir Kimdir

Eylem İmir, Antalya Elmalı ilçesi Akçay Mahallesi'nde doğmuştur. Eğitimini Elmalı ilçesinde elektrik elektronik bölümü teknik lisede tamamlayarak teknisyen olarak mezun olmuştur.

Ferdi Özboğa Kimdir
Antalya

Ferdi Özboğa Kimdir

Ferdi Özboğa, inşaat sektöründe önemli bir isim olarak 2019 yılında adım attığı boya ustalığı kariyerine uluslararası geçerli sertifikalar ve eğitimlerle destek vererek başladı.

MURATPAŞA’YA DEĞER KATAN İŞ İNSANLARI DERNEĞİNDEN ÜMİT UYSAL’A TAM DESTEK
Korkuteli

MURATPAŞA’YA DEĞER KATAN İŞ İNSANLARI DERNEĞİNDEN ÜMİT UYSAL’A TAM DESTEK

Muratpaşa’ya Değer Katan İş İnsanları Derneği, mevcut Muratpaşa Belediye Başkanı ve Muratpaşa Belediye başkan adayı olan Ümit Uysal’a 31 mart 2024 seçimlerinde tam destek verdiklerini açıkladı. 

KÖK Ödülleri  21 nisan da Antalya AKM de
Konyaaltı

KÖK Ödülleri 21 nisan da Antalya AKM de

Yeşilçam Medya olarak 21 Nisan 2024 pazar günü AKM’de 22.sini düzenleyecek olduğumuz ödül gecemizde, sizlere de ödül vermek istiyoruz.

Bizimle Çalışan Kazanıyor  07 Medya Grubu
Muratpaşa

Bizimle Çalışan Kazanıyor 07 Medya Grubu

07 Medya Grubu olarak işletmenizin veya markanızın potansiyelini artırmak için sizlere heyecan verici bir fırsat sunmak istiyoruz.