Kepez

Ak Parti Kepez Belediye Başkan aday adayı olan Mustafa Özsoy dan Sitem dolu Açıklama

31 mart 2024 yerel seçimlerde Antalya Kepez Belediye Başkan aday adayı olan Mustafa Özsoy görev geri döndü.

Ak Parti Kepez Belediye Başkan aday adayı olan  Mustafa Özsoy dan Sitem dolu Açıklama

17 yıl Kepez Belediyesi'nde vekaleten Sağlık İşleri Müdürü,10 yıl vekaleten Başkan Yardımcılığı, 3 yıl Sağlık Merkezi kurucu Başhekimliği yaparak elimden geldiğince gece gündüz çalışarak başta Kepez'li hemşehrilerim olmak üzere Antalyamıza onurla ,gururla hizmet ettim.

Bugüne kadar değişik nedenlerle düşünüp yapamadığım kendimce önemli olan birçok projeyi hayata geçirme imkanımın olacağı Kepez Belediye Başkan aday adaylığına saf, temiz ve samimi duygularla müracaat ederek tüm görevlerimden yasa gereği istifa ettim.

Başka bir arkadaşımızın Kepez'e aday gösterilmesi sonucu Cuma günü itibari ile belediyedeki 'DOKTOR' kadroma yasa gereği geri döndüm.

10 yıldır ( boşta 4 tane başkan yardımcısı kadrosu varken ) benim vekaleten yürüttüğüm görevlerin yerine ,ben istifa edip daha belediyeden ayrılmadan benim yerime kadrolu olarak atanan , daha önce başkan yardımcısı olmadan başkan yardımcısı kadrosu verilen belediyemizin başarılı bürokratlarından şu anki benim Sağlık İşleri Müdürüm ve Başkan yardımcım olan arkadaş ile ben 2 yıldır konuşmuyorum ,bu nedenle birlikte çalışmak istemediğimden dolayı bu süreçte izne ayrılıyorum...

Allah Devletimize zeval vermesin. Doktor olarak beni okuttu, atamamı yaptı ve bana birçok hak verdi. Bende hep devletimin, milletimin ve hakkın yanında oldum.

Seçim sonrası şartlar yine aynı olursa devletimin bana verdiği imkanları kullanıp kendimce bir yol haritası belirleyeceğim. Durumu sizlerle paylaşmak istedim. Yorumu size bırakıyorum.

Dostlarıma saygılarımla...

Yorumlar

Bu içerik ile henüz yorum yazılmamış

Yorum Yaz

İlgili Haberler

Antalya Konyaaltı Belediyesi Maaşları Ödeyemedi
Konyaaltı

Antalya Konyaaltı Belediyesi Maaşları Ödeyemedi

Antalya Konyaaltı Belediyesi işçi ve memur ücretlerinin ödenememesini bankalar arası sıkıntı derken belediyenin battı iddiası gündeme geldi

Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (AESOB) Başkanı Adlıhan Dere;Ramazan ihtiyaçlarınızı yerel esnaftan alın
Antalya

Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (AESOB) Başkanı Adlıhan Dere;Ramazan ihtiyaçlarınızı yerel esnaftan alın

Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (AESOB) Başkanı Adlıhan Dere Ramazan ayının gelmesi dolayısıyla israf uyarısında bulunarak merdiven altı ürünlere dikkat çekti.

İYİ Parti Konyaaltı Belediye Başkan Adayı Meryem Gökay Balkıç, başkanlığa koşuyor
Konyaaltı

İYİ Parti Konyaaltı Belediye Başkan Adayı Meryem Gökay Balkıç, başkanlığa koşuyor

İYİ Parti Konyaaltı Belediye Başkan Adayı Meryem Gökay Balkıç, rakiplerine karşı verdiği yarışta zirveyi zorluyor... Konyaaltı halkı tarafından büyük destek gören Meryem, koşar adım başkanlığa yürüyor...

CHP Antalya Akseki Belediye Başkan Adayı İlkay Akça kimdir ,İlkay Akça  kaç yaşında, nereli?
Akseki

CHP Antalya Akseki Belediye Başkan Adayı İlkay Akça kimdir ,İlkay Akça kaç yaşında, nereli?

İlkay Akça kimdir? CHP Antalya Akseki Belediye Başkan Adayı İlkay Akça kaç yaşında, nereli? CHP'nin Antalya Akseki Belediye Başkan adayı İlkay Akça hakkında bilgi arayışı devam ediyor. İlkay Akça'nın kaç yaşında olduğu ve nereli olduğu konuları gündemde. İlgili bilgilerin detayları haberimizde.

BUCAK KÜLTÜR DAYANIŞMA VE YARDIMLAŞMA DERNEĞİ’NDEN DOSTLUK BULUŞMASI
Kepez

BUCAK KÜLTÜR DAYANIŞMA VE YARDIMLAŞMA DERNEĞİ’NDEN DOSTLUK BULUŞMASI

Bucak Kültür Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği tarafından birincisi düzenlenen “ Dostluk Buluşması” 10 Mart Pazar günü Kepez Kent Ormanı’nda gerçekleştirildi.

Nergiz pollaz Genç Kadın Aranıyor
Kaş

Nergiz pollaz Genç Kadın Aranıyor

Antalya Kaş ilçesinde Genç kadın Aranıyor