Başkan Köleoğlu Katılımcılara Kupa, Madalya ve Hediye Takdim Etti

Sporun ve sporcunun destekçisi Başkan Köleoğlu, Kumluca Belediyesinin kuruluşunun 70.yılına özel etkinlikler kapsamında düzenlediği, coşku ve rekabet dolu mücadelelere sahne olan Halı Saha Futbol Turnuvasının final maçının ardında

70. YIL HALI SAHA TURNUVASI KUPA TÖRENİ GERÇEKLEŞTİ
Sporun ve sporcunun destekçisi Başkan Köleoğlu, Kumluca Belediyesinin kuruluşunun 70.yılına özel etkinlikler kapsamında düzenlediği, coşku ve rekabet dolu mücadelelere sahne olan Halı Saha Futbol Turnuvasının final maçının gerçekleşmesinin ardından katılımcılara kupa takdim töreni ve yemek organizasyonu düzenledi.
Başkan Köleoğlu Katılımcılara Kupa, Madalya ve Hediye Takdim Etti
Başkan Köleoğlu, kupa töreninde Halı Saha Futbol Turnuvasında dereceye giren 1.Antbey Elektrik, 2. MCİ Fresh Ekonomik Takım ve 3. DAP İletişim/Engin Medya takımlarına kupa ve madalyalarını takdim ederek hediyelerini verdi.
Katılımcılar, KUMGENÇ Orkestrası Konseriyle Eğlendiler
Turnuvaya katılan tüm takımların sponsorları ve takım sorumlularının katıldığı Kupa törenine yoğun ilgi gösteren katılımcılar, yemek programıyla birlikte düzenlenen KUMGENÇ Orkestrası konseriyle keyifli zamanlar geçirdiler. Sporsever katılımcılar, Kumluca’da başarılı spor organizasyonları gerçekleştirerek birlik beraberlik ortamı oluşturan Başkan Köleoğlu’na teşekkür ettiler.
Kumluca’mızdaki Sporseverlerimiz İçin Halı Saha Turnuvaları Düzenliyoruz
Başkan Köleoğlu: Kumluca’mızın birbirinden değerli sportmen takımları, gençleri, kadınları, erkekleri ve bize bu süreçte destek veren teknik heyet ve hakemlerimiz hepiniz hoş geldiniz, sefalar getirdiniz. Bu süreçte Acer Arena’da hepimiz toplandık ve orada gerçekleştirdiğimiz uzun müsabakaların sonucunda burada sizlerin huzurunda 70. Yıl kupamızı biraz sonra kaldıracağız. Bu süreçte her bir takımımız centilmence birlik ve beraberlik içinde bir sezon gerçekleştirdiler. Kumluca’mızdaki tüm sportmen gençlere belediyemizin kuruluşunun 70.yılı anısına bir halı saha futbol turnuvası düzenlemek istedik. Hepimizin bir arada olduğu bütün takımlarımızın aynı fotoğraf karesine girdiği birlik beraberlik içinde bir müsabaka düzenledik. 1.2. ve 3.’lüğü kazanan takımlarımıza kupalarını takdim ederek hediyelerini vereceğiz. Katılan bütün takımlarımıza çok teşekkür ediyorum’’ dedi.

Kumluca Belediye Başkanı Mustafa KöleoğluKumluca haberleriAntalya haberleriHalı Saha TurnuvasıTürkiyeAntalyaKumluca

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.