CHP Korkuteli Belediye Başkan adayı Hasan Can Caran Sımandır'da

Cumhuriyet Halk Partisi Korkuteli Belediye Başkan adayı Hasan Can Caran, seçim çalışmaları kapsamında mahalle toplantılarında sırdaki durağı Sımandır Mahallesi'ydi.

BAŞKAN CARAN, SIMANDIR'DA GÖNÜLLERİ FETHETTİ
Cumhuriyet Halk Partisi Korkuteli Belediye Başkan adayı Hasan Can Caran, seçim çalışmaları kapsamında mahalle toplantılarında sırdaki durağı Sımandır Mahallesi'ydi. Sımandır düğün salonunun önünde meşaleler ile karşılanan Caran, mahalle sakinlerinin yoğun ilgisi eşliğinde düğün salonuna girdi.
Sımandır'a Düğün Salonu Yapacağız
Konuşmalarına Sımandır mahallesine düğün salonu yapacağız diye başlayan Başakan Caran '' Görüyorum ki bu düğün salonu Sımandır mahallesine yetmiyor. Bu gün bu toplantıya gelenler salona sığmadı bir kısmı dışarıda bekliyor. Ben de buradan size söz veriyorum Allah nasip ederde belediye başkanı olursam Sımandır mahallesine yetecek şekilde en güzelinden bir düğün salonu yapacağız'' dedi.
Recep Gürbüz'ün Adını Yaşatacağız
Sımandır mahallesinde yaşayan insanların güreşe verdiği öneme değinen Başkan Caran '' Pehlivanlar diyarı Sımandır mahallemizin yetiştirdiği en önemli isimlerden biri olan Recep Gürbüz'ün adını yaşatmak için Sımandır mahllemizde güreş organizasyonu düzenleyeceğiz.'' dedi.
Ali Gürbüz'ü Korkuteli Belediyespor Bünyesine Kazandıracağız
Güreşlerin Korkuteli için çok önemli olduğunu belirten Başkan Caran '' Güreşler Korkuteli'mizin en önemli değerlerinden birisidir. Ama ne yazık ki Korkuteli'mizde yıllardır güreş organizasyonu düzenlenmiyor. Biz göreve geldiğimizde Korkuteli'li hemşerihlerimizin isteklerini göz ardı etmeyeceğiz ve tekrardan Korkuteli'miz de güreş organizasyonları düzenleyeceğiz. Bu güreş organizyonlarını da Korkuteli'mize kazandıracağımız Güreş Arena'sında düzenleyeceğiz. Kırkpınar tadında olacak bu organizasyonlarda tüm Türkiye'den gelen pehlivanlar, başpehlivanlar mücadele edecek. Ali Gürbüz'ü de tekrardan Korkuteli Belediyespor bünyesine kazandıracağız ve Korkuteli'mizin evladı megastar Ali Gürbüz'ü kimseye ezdirmeyeceğiz her zaman yanında olacağız.'' dedi.
Ben Korkuteli'nin Adayıyım
Bu seçimin siyaset üstü bir seçim olduğunu belirten Başkan Caran '' Bu seçim siyaset üstü bir seçimdir. Biz kimseyi ayrıştırmadan, ben bilirim demeden hep birlikte yönetmek için belediye başkanlığına talip olduk. Korkuteli'li hemşerihlerim bana verdiği değer için ben hizmetkar olmaya hazırım. Ben Korkuteli'nin adayıyım, biz Korkuteli'nin Mansur Yavaş'ı olacağız.'' dedi.
100. Yıla Özel 100 Projemiz Hazır
100. yıla özel 100 proje hazırladığını belirten Başkan Caran '' Ülkemizin 100. yılna özel 100 proje hazırladık. Bu projeler Korkuteli'mize has projeler. Bu projelerin hepsini şu anda açıklamıyorum çünkü Allah nasip ederse 27 Şubat'ta proje lansmanı yapacağız ve projelerimizin hepsini orada açıklayacığız. '' dedi.
Seçimden Önce Anıtkabir Sözü
Sımandır mahallesi sakinlerinin isteklerini dinleyen Başkan Caran, Sımandır'lı kadınların Anıtkabir'e gitme isteğine karşılık '' Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün anısı için siz Anıtkabir'e gitmek istiyorsanuz, bu bizi çok mutlu eder bunun için seçimi beklemey gerek yok ben size buradan Hasan Can Caran sözü veriyorum sizleri seçimden önce Anıtkabir'e götüreceğim.'' dedi.
Mahalle Sakinlerinin İstekleri Alındı
Parke taşı , asfalt , kadınların el emekleri için kooperatif , ve ulaşım sorunları gibi gelen istekler üzerine konuşan Başkan Caran '' Sadece Sımandır mahallemizde değil merkez mahalleler de dahil tüm mahallerimiz de yol sorunumuz var. Bu yolların durumana göre gerek parke taşı gerekse asfalt konusunda önemli tespitlerimiz var. Bu konuda her türlü çalışmaları yapacağız ve Korkuteli'mize yakışır yolları Korkuteli'mize kazandıracağız. Kadınlarımızın el emeklerini , pazarlama konusunda da projelerinmiz var bunları kooperatifleşerek çözeceğiz. Ulaşım sorunlarının da farkındayız tüm mahalle toplantılarımız da bu sorun karşımıza çıkıyor, Büyükşehir Belediyesi ile koordineli çalışarak bu sorunun da altından kalkacağız.'' dedi.
Başkan Caran toplantının sonunda Antalya’da gerçekleşen afetlerden etkilenen vatandaşlara geçmiş olsun temennisinde bulundu. Korkuteli Gündem Gazetesi

CHPChp KorkuteliKorkuteli Belediye Başkan adayı2024 yerel seçimleriTürkiyeAntalyaKorkuteli

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.