İYİ Parti adayı Kadriye Aslı Göncü'nün bireysel çabaları dikkat çekiyor. 

31 mart 2024 pazar günü gerçekleştirilecek olan seçimler öncesi, İYİ Parti Muratpaşa Belediye meclis adayı Kadriye Aslı Göncü'nün bireysel çabaları dikkat çekiyor.

Yarın gerçekleştirilecek olan seçimler öncesi, İYİ Parti adayı Kadriye Aslı Göncü'nün bireysel çabaları dikkat çekiyor. Göncü, seçim çalışmalarında teşkilattan yardım almadan kendi bireysel çabalarıyla hareket ederek, seçmenlerin takdirini kazanmış durumda.

Seçim sürecinde halkla birebir iletişim kurarak, doğrudan temas halinde bulunması, özellikle esnaf ziyaretleri, mahalle ziyaretleri yaparak ve iftar yemekleri düzenleyerek seçmenlerle samimi bir diyalog kurması ile halk içinde güzel bir intiba bıraktığı görülüyor.

Seçmenlerle olan doğrudan iletişimi ve kişisel çabalarıyla dikkat çeken ve yarınki seçimler öncesinde Muratpaşa Belediye Meclis üyesi olmasına kesin gözüyle bakılan Kadriye Aslı Göncü, seçmenlerin desteğini arkasına aldı. Göncü, bireysel çabaların siyasi başarıda önemli bir etken olduğunu bir kez daha göstermiş oldu.
Yarınki seçimler sonucunda Göncü'nün, Muratpaşa Belediye Meclis üyesi olması beklenirken, seçim sonuçları merakla bekleniyor.

Muratpaşaİyi partiTürkiyeAntalyaMuratpaşa

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.