MURATPAŞA’YA DEĞER KATAN İŞ İNSANLARI DERNEĞİNDEN ÜMİT UYSAL’A TAM DESTEK

Muratpaşa’ya Değer Katan İş İnsanları Derneği, mevcut Muratpaşa Belediye Başkanı ve Muratpaşa Belediye başkan adayı olan Ümit Uysal’a 31 mart 2024 seçimlerinde tam destek verdiklerini açıkladı. 

MURATPAŞA’YA DEĞER KATAN İŞ İNSANLARI DERNEĞİNDEN ÜMİT UYSAL’A TAM DESTEK

Muratpaşa’ya Değer Katan İş İnsanları Derneği, mevcut Muratpaşa Belediye Başkanı ve Muratpaşa Belediye başkan adayı olan Ümit Uysal’a 31 mart 2024 seçimlerinde tam destek verdiklerini açıkladı. Derneğin Genel Başkanı Köksal Selçuk Yazılı açıklamasında, “Mevcut Muratpaşa Belediye Başkanı Sayın Ümit Uysal çok başarılı. Arı gibi çalışıyor. Vizyonu, kişiliği ve Muratpaşa’ya verdiği emeği Başta Muratpaşa ve Antalya’nın tüm ilçeleri biliyor. Bizde Muratpaşa’ya Değer Katan İş İnsanları Derneği olarak sayın başkan Ümit Uysal’a tam destek veriyoruz ve onun adına İş İnsanları ile görüşüyoruz. İş İnsanları ve Muratpaşalılar, Belediye işi Ümit Uysal’ın işi diyor. Sosyal Belediyeciliğin en iyi örneği Muratpaşa’da. Ümit Uysal’ın Belediyecilik anlayışı Türkiye’ye örnek teşkil ediyor”dedi.

Yeşilçam MedyaMuratpaşa Belediye BaşkanıÜmit UysalTürkiyeAntalyaKorkuteli

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.