Kepez

Antalya Anfaş 'Beauty Life Estetik, Güzellik, Kozmetik, Kişisel Bakım ve Cosmo Hair Kozmetik Kuaför Ekipmanları Fuarında Tolgahan Demir Rüzgarı

Antalya'da Her yıl düzenlenen 'Beauty Life Estetik, Güzellik, Kozmetik, Kişisel Bakım ve Cosmo Hair Kozmetik Kuaför Ekipmanları Fuarı' 2023 bu yıl da tüm hızıyla sürüyor.

Antalya Anfaş  'Beauty Life Estetik, Güzellik, Kozmetik, Kişisel Bakım ve Cosmo Hair Kozmetik Kuaför Ekipmanları Fuarında Tolgahan Demir Rüzgarı

Antalya'da Her yıl düzenlenen 'Beauty Life Estetik, Güzellik, Kozmetik, Kişisel Bakım ve Cosmo Hair Kozmetik Kuaför Ekipmanları Fuarı' 2023  bu yıl da tüm hızıyla sürüyor.

Antalya Kuaförler Manikürcüler ve Güzellik Salonu İşletmecileri, Esnaf ve Sanatkârlar Odası iş birliğinde Antalya'da düzenlenen Beauty Life & Cosmo Hair Fuarına; Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Antalya Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Adlıhan Dere, İl Ticaret Müdürü Halil Özşahan, ATSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Fatih Kabadayı, Muratpaşa Belediye Başkan Vekili Özlem Yurtseven ve diğer illerden gelen oda başkanlarının ve Antalya Kuaförler ve Güzellik Salonu İşletmecileri Odası Başkanı Tolgahan Demir 'in katılımıyla gerçekleşti. Fuar sektörün kendi arasında bilgi alışverişinin önünü açarken, gelişime de destek sağlıyor. Marka ve temsilcilerin bir araya geldiği fuar 19 Eylül’de sona erecek.

Antalya Kuaförler ve Güzellik Salonu İşletmecileri Odası Başkanı Tolgahan Demir " Fuar geneli ve ziyaretçiler çok memnun olduklarını Antalya ev sahipliği yaptığı fuar da katılımcılarla bir bir ilgileniyorum. Antalya’da yapılan Fuar Türkiye genelinden katılım var katılımcılar ve ziyaretçilere çok teşekkür ederim" dedi.

 

Yorumlar

Bu içerik ile henüz yorum yazılmamış

Yorum Yaz

İlgili Haberler

Cahit Zarifoğlu Kütüphanesi kapılarını açıyor
Kepez

Cahit Zarifoğlu Kütüphanesi kapılarını açıyor

Kepez Belediyesinin, Cumhuriyetin 100.yılına adadığı 22 kütüphane projesinden biri olan Cahit Zarifoğlu Kütüphanesi, 29 Eylül Cuma günü saat 11.00’da kapılarını kitapseverlere açıyor. Devamı haberimizde...

Antalya Yıldız Kardeşler Baklavaya Özel Kalite Belgesi verildi.
Kepez

Antalya Yıldız Kardeşler Baklavaya Özel Kalite Belgesi verildi.

Ürünlerinin imalatını yaparak Antalya’ya dağıtımını gerçekleştiren ve kendi işletmelerinde de satışa sunan Yıldız Kardeşler Baklava  Kalite Belgesi almaya hak kazandı.

Antalya Çetin Otomotiv Emlak’a Kalite Belgesi verildi.
Kepez

Antalya Çetin Otomotiv Emlak’a Kalite Belgesi verildi.

Çetin Otomotiv Emlak sahibi Çetin Anay’a Kalite Belgesini Yeşilçam Medya Yönetim Kurulu Başkanı Dr.Köksal Selçuk takdim etti.

Antalya  Muhteşem Ajans’a kalite belgesi verildi.
Kepez

Antalya Muhteşem Ajans’a kalite belgesi verildi.

Muhteşem Ajans Yönetim Kurulu Başkanı Muhteşem Kabasakal’a Kalite Belgesini, Yeşilçam Medya A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Dr.Köksal Selçuk takdim etti.

Antalya kepez Kapalı yolda 2 Motor Çarpıştı 2 Kız 3 Genç Hayatını Kaybetti
Kepez

Antalya kepez Kapalı yolda 2 Motor Çarpıştı 2 Kız 3 Genç Hayatını Kaybetti

Antalya Kepez de trafiğe kapalı yolda iki motosikletin kafa kafaya çarpışması sonucu Helin Çınar (17) Melisa Yıldırım (14) ve motosiklet sürücüsü Yusuf Koç (20) hayatını kaybetti.

Antalya Kepez Feci Motor Kazası gen Kızlar  Helin Çınar ve Melisa Yıldırım hayatını Kaybetti !
Kepez

Antalya Kepez Feci Motor Kazası gen Kızlar Helin Çınar ve Melisa Yıldırım hayatını Kaybetti !

Antalya’da trafiğe kapalı yolda iki motosiklet kafa kafaya çarpıştı. Kazada 2 genç kız hayatını kaybetti