Antalya CHP de Aday Gösterilmeyen 6 aday İstifa etti
Antalya CHP’den Belediye başkan aday adayı olan 6 kişi partisinden istifa ederek başka partilerden Belediye başkan adayı oldular
Antalya CHP den İstifa Eden Başkan Adayları Kimler? Hangi Parti’den aday oldular işte cevabı
AKdeniz gerçek gazetesinden Kamer Durdu haberinde
CHP’den istifa eden Konyaaltı Belediye Başkan Adayı Onur Duruk, Memleket Partisi’nden Konyaaltı Belediye Başkan aday gösterildi. 27’inci Dönem CHP Antalya Milletvekili Aydın Özer ise Kumluca Belediye Başkanlığı’na aday adayı olmuş ancak aday gösterilmeyince Demokrat Parti’den (DP) gelen teklif sonrası DP’nin Kumluca adayı oldu. İbradı Belediye Başkanı Serkan Küçükkuru da aday gösterilmeyince İbradı’da bağımsız adaylığını açıkladı. Yine ilçesinde aday gösterilmeyen Kemer Belediyesi’nin eski Başkanı Mustafa Gül ise İYİ Parti’den Kemer Belediye Başkan adayı oldu. CHP Kaş eski İlçe Başkanı Ulaş Akbaş da Kaş Belediye Başkan adaylığına talip olmuş ama aday gösterilmeyince İYİ Parti’nin Kaş Belediye Başkan adayı olmuştu. Akbaş son aldığı karar ile İYİ Parti’nin Kaş Belediye Başkan adaylığından çekilme kararı aldı. Son olarak da Konyaaltı Belediye Başkan Aday Adayı Süleyman Sakin CHP’den istifa etti; Sakin’in siyasi hayatını Memleket Partisi’nde sürdürmesi bekleniyor.
CHP Korkuteli İlçe Örgütü Kadın Kolları seçimine, Belediye Başkanı Saniye Caran, Esnaf Kefalet Kredi Kooperatifi Başkanı Hasan Can Caran, İl Kadın Kolları Başkanı Nilüfer Deveci ve Yönetimi, CHP İlçe Başkanı İsmail Karadeli ve Yönetimi, Gençlik Kolları Başkanı Bülent Baki Delioğlu ve Yönetimi, Meclis Üyeleri, Önceki Dönem Kadın Kolları Başkanları ve yönetimi katıldı.
CHP Sözcüsü Deniz Yücel, teleferik kazasıyla eleşkilendirilmeye çalışılan ve hukuksuz bir şekilde tutuklanan Kepez Belediye Başkanı Mesut Kocagöz ile ilgili açıklamalarda bulundu
Cumhuriyet Halk Partisi Korkuteli İlçe Başkanı İsmail Karadeli, 3 gündür ilçede yaşanan su kesintilerinin sebepleri hakkında açıklamada bulunarak, arızaların giderildiğini ifade etti.
Antalya büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Korkuteli Belediye Başkanı Saniye Caran, Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş, CHP Genel Başkanı Özgür Özel,
31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimleri sonucunda Cumhuriyet Halk Partisi’nden (CHP) Kaş Belediye Başkanlığını kazanan Erol Demirhan, düzenlenen devir teslim töreniyle görevine başladı.
Yeniden Refah Partisi Döşemealtı Belediye Başkan adayı Mesut Hekimoğlu, Antalya'da çok konuşulacak bir açıklama yaptı.