Demre de trafik kazası 2 ölü
Demre ilçesi Beymelek Mahallesinde Çaybaşı sokakta Mevlüt Beşkeçeli-26 yönetimindeki 07 BGS 997 Plakalı Motorbisiklet’in Elektrik direğine çarpması sonucu Motor Sürücü Mevlüt Beşkeçeli kaza yerinde yanında yolcu konumunda bulunan İlyas Yalçın-34 Demre Devlet Hastanesinde tüm müdahalelere rağmen Meydana gelen kaza da 2 kişi hayatını kaybetti. Tek taraflı Meydana gelen Kaza ; Gece yarısı 22.33 sıralarında Beymelek Mahallesi Hali istikametinden Demre Devlet Hastanesi istikametine Çaybaşı Caddesi üzerinde seyir halindeyken Direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu yol kenarında Elektrik direğine çarpması nedeniyle kaza tek taraflı meydana gelmiştir. Kaza da ölen Mevlüt Beşkeçeli’nin Ağustos ayında nişanlandığı ve yeni evli olduğu öğrenildi. Kaza ile ilgili olarak Demre Cumhuriyet Başsavcılığınca soruşturma başlatılmıştır.
0.98 promil alkollü olduğu belirlenen ve ifadesinde köpeğe çarptığını sandığını belirten otomobil sürücüsü Mehmet Kaygısız çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklandı.
Antalya ili Manavgat ilçesinde meydana gelen 2 Ayrı trafik kazasında motor sürücüsü ve ve yaya hayatını kaybetti 3 kişi yaralandı . Kızılot'ta trafik kazası, 1 ölü 3 yaralı
Sağlık ekiplerinin yaptığı kontrolde demir yığını haline dönüşen 07 AGT 034 Plakalı otomobilin sürücüsü Tayfur Koç ve eşi Hatice Koç’un olay yerinde hayatını kaybettiğini belirledi. Kaza sırasında ön koltukta annesinin kucağında bulunan Zehra Koç ile arka koltukta oturan Zişan Koç ise yaralı halde hastaneye götürüldü
Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, "Özel Kalem Müdürlüğümüzde çalışan belediye emekçimiz, kardeşimiz Feyyaz Karacan’ı elim bir kaza sonucu günlerdir süren yaşam mücadelesinin ardından kaybettik.
Antalya ili Korkuteli ilçesi Akyar Mahallesi’nde emekli öğretmen Ahmet Sarı, tarla dönüşü geçirdiği trafik kazasında traktör altında kalarak yaşamını yitirdi.
Korkuteli-Antalya yolunda meydana gelen trafik kazasında 1 kişi öldü, 3 kişi yaralandı.