Antalya Gazeteciler Cemiyeti 2022 Basın Ödülleri Sahiplerini Buldu

Antalya Ticaret ve Sanayi Odasının (ATSO) ev sahipliğinde Antalya Gazeteciler Cemiyetinin (AGC) “2022 Yılı Antalya Basın Ödülleri”, törenle sahiplerine verildi.

Antalya Gazeteciler Cemiyeti 2022 Basın Ödülleri Sahiplerini Buldu

Antalya Gazeteciler Cemiyeti Basın Ödülleri Sahiplerini Buldu

Antalya Gazeteciler Cemiyeti tarafından düzenlenen 2022 Basın Ödülleri törenle sahiplerine verildi. Törende konuşan Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, gazetecilerin toplumun nabzını tuttuğunu ve sorumluluklarını yerine getirdiğini belirtti

Antalya Gazeteciler Cemiyetinin (AGC) “2022 Yılı Antalya Basın Ödülleri”, törenle sahiplerine verildi.

 

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Antalya Ticaret ve Sanayi Odasının (ATSO) toplantı salonundaki törende yaptığı konuşmada, gazetecilerin gün geçtikçe zorlaşan koşullarda özverili çalışmalarla toplumun nabzını tuttuğunu ve sorumluluklarını yerine getirdiğini söyledi.

 

Gazetecilere kente katkıları dolayısıyla teşekkür eden Böcek, “Bu ödül töreninde sadece bireysel başarılar değil gazeteciliğin genel kalitesini yükselten ve toplumsal etki yaratan çalışmalar da ödüllendirmektedir. Gazetecilik, elbette sadece ödüllerle ölçülebilen bir meslek değildir. Her bir haber, yazı ve fotoğraf, toplumun bilinçlenmesine, dünya görüşünün zenginleşmesine önemli katkıda bulunmaktadır. Bu nedenle, ödül alan veya alamayan, gazeteciliği yalnızca bir meslek değil bir yaşam biçimi olarak gören tüm basın emekçilerimize gönülden teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

 

Türkiye Gazeteciler Konfederasyonu Genel Başkan Yardımcısı Sefa Özdemir de Filistin’de hayatını kaybeden gazetecilere Allah’tan rahmet diledi.

 

Ödül alanlar

 

Yazılı basın haber dalı kategorisinde Hürriyet Akdeniz’den Salim Uzun, araştırma-inceleme dalında Demirören Haber Ajansından (DHA) Semih Ersözler, köşe yazısı dalında Antalya Körfez Gazetesinden Engin Korkmaz, spor haberi dalında İhlas Haber Ajansından (İHA) İsa Akar ödül aldı.

 

Ali Orhan Televizyon Ödülü program kategorisinde Lider Haber TV’den Ahmet Demir, en iyi görüntü dalında TRT’den Erdinç Kızılgedik ve Kadir Kurucan, güncel haber fotoğrafı dalında İHA’dan Ertuğrul Gün, spor haberi fotoğrafı dalında AGC üyesi Zülkif Yıldırım, kültür sanat haberi fotoğrafı dalında İHA’dan Suat Metin ödüle layık görüldü.

 

Yılın radyo ödülü kategorisinde TRT Antalya Radyosundan Serkan Ersöz’e, sayfa tasarımı kategorisinde Akdeniz Gerçek Gazetesinden İslam Çelik’e, genç iletişimci ödülü Şerif Ali Duman’a, jüri özel ödülü Akdeniz Gerçek Gazetesinden Nizamettin Özmen’e, jüri teşvik ödülü Kemer Gözcü Gazetesinden Maksut Temizel’e, jüri mansiyon ödülü Hürriyet Akdeniz’den Ceren Deniz’e, Nuri Dağtekin Özel Ödülü Mevlüt Yeni’ye verildi, AGC kurum özel ödülü de Antalya Sanayici ve İş İnsanları Derneğinin (ANSİAD) oldu.

 Uzun yıllar Antalya Gazeteciler Cemiyeti görev yapan Mediha Öztop Düden başarı ödülüne laik görüldü. 

Yorumlar

Bu içerik ile henüz yorum yazılmamış

Yorum Yaz

İlgili Haberler

Korkuteli OSB’yi mermer ihtisas OSB’den karma OSB’ye dönüştürüldü
Korkuteli

Korkuteli OSB’yi mermer ihtisas OSB’den karma OSB’ye dönüştürüldü

Korkuteli OSB’nin Antalya’nın yeni cazibe ve yatırım merkezi olma yolunda emin adımlar ile ilerlediğini belirten Başkan Ali Bahar; 

ATSO Başkanı Ali Bahar ANSİAD Ödül Töreninde
Antalya

ATSO Başkanı Ali Bahar ANSİAD Ödül Töreninde

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ali Bahar, TÜSİAD Başkanı Orhan Turan'ın katılımıyla gerçekleşen ANSİAD 21. Girişimcilik Günleri Ödül Töreni’ne katıldı.

ATSO Başkanı Ali Bahar :her zaman istikrarlı ve yüksek oranlı bir sanayi büyümesine ihtiyacı var
Antalya

ATSO Başkanı Ali Bahar :her zaman istikrarlı ve yüksek oranlı bir sanayi büyümesine ihtiyacı var

ATSO Meclisinde her fırsatta sürdürülebilir ekonomiye dikkat çeken ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Ali Bahar, Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek’in yatırım, istihdam, üretim ve ihracat odaklı sürdürülebilir büyümeye ilişkin açıklamalarının iş dünyası adına çok önemli olduğunu kaydetti.

ATSO ve Antalya Havalimanı arasında işbirliği protokolü yapıldı
Muratpaşa

ATSO ve Antalya Havalimanı arasında işbirliği protokolü yapıldı

Antalya’ya değer katan kurumlarla iş birliğini önemsediklerini kaydeden ATSO Başkanı Ali Bahar, “Antalya Havalimanı kentimize değer katan önemli bir şirket.

ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Ali Bahar," sigorta Sektörüne yönelik daha sağlıklı, adil ve eşitlik temelinde bir rekabet ortamı oluşturulmasını talep ediyoruz” dedi.
Kepez

ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Ali Bahar," sigorta Sektörüne yönelik daha sağlıklı, adil ve eşitlik temelinde bir rekabet ortamı oluşturulmasını talep ediyoruz” dedi.

ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Ali Bahar, “Bankalar ve diğer kuruluşlar, bazı zorunluluklardan muaf tutulurken, acenteler üzerinde bu yükümlülükler devam etmektedir. Sektöre yönelik daha sağlıklı, adil ve eşitlik temelinde bir rekabet ortamı oluşturulmasını talep ediyoruz” dedi.

ATSO  Antalya'nın Geleceğine Miras Kalacak Projeyi Başlattı
Konyaaltı

ATSO Antalya'nın Geleceğine Miras Kalacak Projeyi Başlattı

ATSO Başkanı Ali Bahar, “Bir Başka Antalya” projemiz ile değerli sanatçılarımızın katkılarıyla, Antalya’mızın envanterine girecek kalıcı eserler ortaya çıkartacağız” dedi.