Antalya İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Salih Kaygusuz, eğitim ve öğretim faaliyetlerinin yerinde değerlendirilmesi amacıyla gerçekleştirdiği okul ziyareti kapsamında, Muratpaşa İlçemizde bulunan Antalya Lisesini ziyaret ederek öğrenci ve öğretmenlerimizle bir araya geldi. Antalya Lisesini Ziyaret eden Antalya İl Milli Eğitim Müdürü Salih Kaygusuz "Eğitimin Yüzyılı'nda daha güçlü bir Türkiye hayalimizi gerçeğe dönüştürmek için var gücümüzle çalışıyoruz."
Mahkeme ihaleyi iptal etti . Başkan Ümit Uysal "30 yıl aradan sonra ilk kez Bambus'ta kamu idaresi olarak bulunuyor olmaktan, yerel yönetim olarak bulunuyor olmaktan, burayı koordine ediyor olmaktan mutluyuz, hayırlı olsun.”
Antalya’da Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, insansı robot Sophia’nın küçük kız kardeşi Desdemona’yla buluştu.
Antalya’da Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Meltem Kampüs Etüt Merkezi bahçesinde gençlerle buluşmasında “Antalya’nın ilk inovasyon merkezini kuran belediyeyiz. Bütün yeni fikirler, yeni girişimler için bir yuva orası” dedi.
Voleybol, basketbol, squash, güreş, yüzme, kickboks, cimnastik ve tenis olmak üzere 9 branşta faaliyetlerini sürdüren Antalya Muratpaşa Belediyesi Spor Kulübü’nün 600’e yakın lisanslı sporcusu bulunuyor.
Ceza Davalarının tartışılmaz ismi ünlü hukukçu Av.Rıdvan Yıldız, Cumhuriyet Savcısının hazırladığı ve henüz mahkeme tarafından kabul edilmeyen Mesut Kocagöz ile ilgili iddianameyi değerlendirdi...
40 yıl öncesine dayanan kamulaştırmalarla ilgili davaların peş peşe sonuçlanmaya başlamasıyla milyarlarca liralık tazminat ödemeleriyle karşı karşıya kalan Muratpaşa Belediyesi, konuyla ilgili olarak kamuoyuna bilgilendirme amaçlı açıklama yaptı...