Kemer’de Türk Polis Teşkilatı'nın 179'uncu yılı kutlandı
Türk Polis Teşkilatı'nın kuruluşunun 179'uncu yıl dönümü ve Polis Haftası dolayısıyla Kemer’de tören düzenlendi.
Kemer Cumhuriyet Meydanı’nda düzenlenen törene, Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Kemer Belediye Başkan Vekili Mustafa Bilici, Kemer Emniyet Müdürü Harun Mere, Kemer Belediyesi Meclis Üyeleri Ali Rıza Akar, Mehmet Akın ve Sema Özdemir, siyasi parti temsilcileri, muhtarlar ve emniyet mensupları katıldı.
İlçe Emniyet Müdürü Harun Mere’nin Atatürk Anıtı’na çelenk sunmasıyla başlayan tören, saygı duruşunda bulunulmasının ardından İstiklal Marşı'nın okunmasıyla son buldu.
10 yıldır geri dönüşüm işi ile uğraştığını belirten Tuncer Pelit, çöpte en çok da parası uğruna çalıştıkları ekmekle karşılaşınca üzüldüğünü belirtti. "60-70 bin TL’lik ürünün dörtte birini tüketip atıyorlar"
Varsak Yaylası’nda son iki gündür aynı saatlerde yaşanan elektrik kesintileri, bölge sakinlerini çileden çıkardı. AEDAŞ’ın sorumluluk alanında olan yaylada devamı haberimizde
Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin iki başpehlivanı Yusuf Can Zeybek ve Mustafa Taş finalde güreşti. Kıran kırana geçen müsabakanın ardından rakibi Mustafa Taş’ı eleyen Yusuf Can Zeybek Kırkpınar’ın yeni başpehlivanı oldu. Yusuf Can Zeybek’e altın kemeri Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz takarken, kupasını CHP Genel Başkanı Özgür Özel verdi. 663. Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri Edirne Sarayiçi Er Meydanı'nda yapıldı.
Antalya ili Aksu’ya bağlı Fatih ve Macun Mahallelerinde öğle saatlerinde henüz belirlenemeyen bir nedenle çıkan yangın kısa sürede rüzgarın da etkisiyle büyüdü.
663. Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri Başpehlivanlık finalinde Mustafa Taş'ı yenerek üst üste ikinci kez Başpehlivan olan hemşehrimiz Yusuf Can Zeybek'i kutluyoruz.
Antalya ili Korkuteli ilçesi Sanayi Esnaflarından Hasan Mavi İş Kazasında hayatını kaybetti