İyi Parti meclis üyesi listesini İlçe Seçim Kuruluna teslim etti. İyi Parti meclis üyeliği listesi şu isimlerden oluştu
İYİ Parti Korkuteli Belediye Meclis Üyesi listesinde yer alan Korkuteli ilçesi Eczacılarından Havva Betül Karataş birinci sırada yer alırken Korkuteli ilçesi esnaflarından Kemal Bardak ikinci sırada yer aldı. İyi Parti Korkuteli İlçe Başkanı Cemal Tınkaz, İlçe Seçim Kuruluna şimdilik iki ismi bildirdiklerini Perşembe günü ise diğer isimleri teslim edeceklerini ifade etti.
Antalya ili Korkuteli ilçesi Sanayi Esnaflarından Hasan Mavi İş Kazasında hayatını kaybetti
Korkuteli Tarihi buluşma öncesi ilçeye atanan bürokratlardan Sağlık Müdürü Birgül Tezcan, Emniyet Müdürü Muharrem Yavuz ve diğer yetkililere "Hayırlı olsun" ziyaretlerinde bulunan başkan Adnan İmirgi ile dernek yönetim kurulu üyeleri son ziyaretlerini 31 Mart seçimlerinin galibi Belediye Başkanı Saniye Caran'a yaptılar...
Antalya’daki sağlık yatırımlarına bir yenisi daha ekleniyor. Antalya Korkuteli ilçesi Yeni Mahalle’de inşa edilecek olan Korkuteli Kadın Dal Aile Sağlığı Merkezi’nin temel atma töreni geniş katılımla gerçekleştirildi.
Antalya ili Korkuteli Nazlı İrfan Önal İmam Hatip Ortaokulu; İlçe birincileri çıkaran, Fen ve Sosyal Bilimler Liselerine öğrenci yerleştiren, 15 kişilik sağlıklı ve ferah sınıf ortamında, Yabancı Dil Ağırlıklı (İngilizce ) nitelikli bir eğitim ortamı sunmaktadır.
HSK 2024 Yılı Adli ve İdari Yargı Kararnamesi'ni yayımlandı. Yurt genelinde 4 bin 299 hakim ve savcının görev yeri değişirken Korkuteli’de bir çok ismin görev yeri değişti.
İşlek; “Milletin seçtiği bir kişiye saygımız sonsuzdur ama geçmişe bulaşmayın. Eleştirin eleştirmek başka bir şey ama Kamu Zararı kelimesini kullanıyorsanız haddinizi bileceksiniz.” Dedi. Haber için