Antalya Volkan Elektronik ve Anahtar'a Özel Kalite Belgesi Verildi

Yeşilçam Medya Yönetim Kurulu Başkanı Köksal Selçuk bugün Volkan Elektronik Anahtar işletmesine gerçekleştirdiği ziyaretle, volkan CÜCEOĞLU’na kalite belgesini takdim etti.

Antalya Volkan Elektronik ve Anahtar'a Özel Kalite Belgesi Verildi

 "25 yıllık tecrübesiyle Volkan Elektronik ve Çilingir, Antalya'da tek şubesi ve işinde uzman kadrosuyla her türlü elektronik ve çilingir işleriniz için yanınızda"

 


Yeşilçam Medya Yönetim Kurulu Başkanı Köksal Selçuk bugün Volkan Elektronik Anahtar işletmesine gerçekleştirdiği ziyaretle, volkan CÜCEOĞLU’na kalite belgesini takdim etti. Antalya'da 25 yıllık tecrübe ve tek şube olma özelliğiyle dikkat çeken Volkan Elektronik ve Çilingir, yaptığı birçok başarılı işle sektörüne ve Türkiye'ye değer katmaya devam ediyor. Ağustos 2021'de ödül almıştı Sekterünün önde gelen firmaları arasında yer alan Volkan Elektronik Anahtar Bu yıl Akdeniz Ödülü için seçildi.

11 Agustosta düzenlenen Akdeniz Ödülleri gecesine İşi sebebiyle katılamayan Ramazan Cüceoğlu'na Ödülü Yeşilçam Medya Yönetim kurulu Başkanı Köksal SELÇUK tarafından Volkan Elektronik Anahtar İş yerinde takdim edildi. CÜCEOĞLU ödül için Tüm Yeşilçam Medya Ekibine teşekkürlerini sundu

. 20 Haziran 2022'de ödül almıştı Volkan Elektronik Anahtar sahibi Ramazan Cüceoğlu Gecede ödül almaya hak kazandı. 20 Haziran gecesi AKM'de gerçekleşen ödül töreninde VOLKAN ELEKTRONİK ANAHTAR Sahibi Ramazan Cüceoğlu’ na ödülünü 1.Sınıf Emniyet Müdürü Ramazan Ahmet Taşır takdim etti. Ramazan Cüceoğlu’na işlerinde başarılar diliyoruz.

Volkan Elektronik ve Çilingir, Antalya'da tek şubesi  Hakkında 

Ramazan Cüceoğlu önderliğinde 1996 yılında Güllük Caddesi Saraçoglu İş Merkezi karşısında hizmete açılan Volkan Elektronik Anahtar Antalya' ya en iyi hizmeti sunabilmek için çalışmalarını aralıksız sürdürmektedir. Volkan Elektronik Anahtar 2007 yılında açmış olduğu 180 metrekarelik yeni şubesiyle faaliyetlerine 7 gün 24 saat aralıksız olarak 3 personeli ile sürdürmektedir.

Volkan Elektronik Anahtar 2011 yılında tekrar şube değiştirerek Tonguç Caddesi 569 Sokakta 200 metrekarelik mağazasına geçmiş ve 8 kişilik personeli ile sizlere hizmet vermeye devam etmektedir

. Faaliyetlerini çelik kapı, ahşap kapı, normal kapı, çelik para kasaları, yüksek güvenlikli oto anahtarları(immobilizer)nın çoğaltılması ve ayrıca site ve garaj kumandalarının tamir ve bakım, çoğaltılması ve müşteri memnuniyetinin ön planda tutuldugu Volkan Elektronik Anahtar daha hızlı, güvenli bir hizmet için

AVRUPA' YA ARACI KURUM OLARAK HIZMET VEREN TUR ASSIST ILE ÇILINGIR HIZMET ALANINDA OTO AÇILMASINDA ANTALYA' DA HIZMET VERMEKTEYIZ AYRICA TÜRKIYE' NIN HER YERINE 25 DAKİKADA HIZMET SLOGANI ILE YOLA ÇIKAN ANAHTARCIM.com ile çalışmalarını sürdürmektedir.

Mobil destek ekibimizden 7/24 bilgi alabilir, aracınız hakkında en doğru ve hızlı çözümü öğrenebilirsiniz. 20 senelik tecrübemiz, yetkili servis kalitesinde çözümlerimiz, hızlı ve ekonomik hizmet anlayışımız için bizi tercih edebilirsiniz. Aracınızı çekiciye yükleyip servise götürmeyin. Arayın mobil ekibimiz kapınızda sorununuzu çözsün, aracınıza hemen kavuşun. 7/2 Hizmetler Tüm oto servisleri ve meslektaşlarıma duyurulur bu bianchi 994 lazer makine sayesinde bana ulaştıracağınız mekanik anahtar cod ile aracin hiçbir kilit sistemini sökmeden anahtar yapılır ve size en kısa zamanda ulaştırılır size de sadece yapılan anahtarı araca tanıtmak kalır. Uzman Kadromuz Ve Son Sistem Alet Ve Ekipmanlarımızla Volkan Elektronik Anahtar Olarak 7/24 hizmetinizdeyiz. Elektronik Anahtar Immobiliezer Aracınızı çekiciye yükleyip servise götürmeyin. Arayın mobil ekibimiz kapınızda sorununuzu çözsün, aracınıza hemen kavuşun. Mobil Servis Ekibimiz Elektronik motor kilididir. Anahtar çıkarıldıktan sonra motorun elektronik kilitlenmesini sağla Aracınızı çekiciye yükleyip servise götürmeyin. Arayın mobil ekibimiz kapınızda sorununuzu çözsün, aracınıza hemen kavuşun.

İletişim Bilgileri 0533 499 00 33 0(242) 346 05 68 Tonguç Caddesi Muratpaşa Mahallesi 569. Sokak Kutlar Apt. No:73 Muratpaşa / Antalya

 

Yorumlar

Bu içerik ile henüz yorum yazılmamış

Yorum Yaz

İlgili Haberler

Antalya'da Elektrik Kesintisi 3 Ekim 2023 Salı İşte Kesinti Saati ve 9 İlçe
Korkuteli

Antalya'da Elektrik Kesintisi 3 Ekim 2023 Salı İşte Kesinti Saati ve 9 İlçe

Antalya’da Elektrik Kesintisi: Hangi Bölgeler ve İlçeler Etkilenecek Tarih ve Saati

Antalya MHP İl Başkanı Seçildi Onur Temel  Yeniden Başkan
Antalya

Antalya MHP İl Başkanı Seçildi Onur Temel Yeniden Başkan

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) 14. Olağan İl Kongresi’nde tek aday olarak seçime giren mevcut başkan Onur Temel 585 oy ile yeniden il başkanı seçildi.

Kaş (Kınık) Anadolu İmam Hatip Lisesinde "Peygamberimiz, İman ve İstikamet" Konulu Konferans Gerçekleştirildi.
Kaş

Kaş (Kınık) Anadolu İmam Hatip Lisesinde "Peygamberimiz, İman ve İstikamet" Konulu Konferans Gerçekleştirildi.

Mevlid-i Nebi Haftası Programları kapsamında, Kınık İmam Hatip Lisesinde "Peygamberimiz, İman ve İstikamet" konulu konferans düzenlendi.

Antalya Ünlü Kent Pide Salonuna Özel Kalite Belgesi verildi. İlyas Dereli Kimdir
Aksu

Antalya Ünlü Kent Pide Salonuna Özel Kalite Belgesi verildi. İlyas Dereli Kimdir

Kalite belgesi Ünlü Kent Pide Salonu ustası İlyas Dereli’ ye Yeşilçam Medya A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Dr.Köksal Selçuk tarafından takdim edildi.

Antalya ve ilçelerinde bugünün nöbetçi eczaneleri
Antalya

Antalya ve ilçelerinde bugünün nöbetçi eczaneleri

Antalya ve ilçelerinde 2 Ekim Pazartesi günü için nöbetçi eczane listesi belli oldu. Nöbetçi eczaneleri buradan takip edebilirsiniz...

Antalya ve ilçelerine dikkat! İşte 2 Ekim hava durumu
Antalya

Antalya ve ilçelerine dikkat! İşte 2 Ekim hava durumu

Antalya ve ilçelerinde 2 Ekim Pazartesi günü hava durumu nasıl olacak? Hava sıcaklıkları düşecek mi? İşte günlük 2 Ekim hava durumu raporu