Kepez

Bakan Çavuşoğlu, Antalya'da gençlerle buluştu

Dışişleri Bakanı ve 28. Dönem AK Parti Antalya Milletvekili Adayı Mevlüt Çavuşoğlu, Cemil Meriç Kütüphanesi'nde geleceğimizin teminatı gençlerle buluştu.

Bakan Çavuşoğlu, Antalya'da gençlerle buluştu

Dışişleri Bakanı ve 28. Dönem AK Parti Antalya Milletvekili Adayı Mevlüt Çavuşoğlu, Cemil Meriç Kütüphanesi'nde geleceğimizin teminatı gençlerle buluştu. Gençlerin yoğun ilgi gösterdiği 'Antalya Gençlik Buluşması'nda, Dokumapark'ın büyük dönüşümünü anlatan Bakan Çavuşoğlu, "Dokumapark, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü kardeşimizin, Kepez'imize ve Antalya'mıza bir imzasıdır." dedi.

AK Parti Antalya İl Gençlik Kolları'nın "Antalya Gençlik Buluşması", Dokumapark'ta Cemil Meriç Kütüphanesi'nde gerçekleştirildi. Dışişleri Bakanı ve 28. Dönem AK Parti Antalya Milletvekili Adayı Mevlüt Çavuşoğlu, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü ve AK Parti Antalya İl Başkanı Ali Çetin'in konuşmacı olarak katıldığı programın moderatörlüğünü AK Parti Antalya İl Gençlik Kolları Başkanı Av. Ali Bayram Doğan yaptı. Antalya Gençlik Buluşması'nda gençler sordu, konuklar kendilerine yöneltilen soruları büyük bir samimiyetle cevapladı. Gençlerin yoğun katılım gösterdiği programda konuşan Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Antalya İplik ve Pamuklu Dokuma Fabrikası'nın, Dokumapark kimliğiyle büyük dönüşümünü anlattı. Dokuma Fabrikasının kapatılarak kaderine terk edildiğine değinen Bakan Çavuşoğlu,"O dönemde burası yabancı bir şirkete verilmişti. Kepez Belediye Başkanlığına seçilen Hakan Tütüncü kardeşimizin ilk işi, Antalya ile ortak istişare ederek, Dokuma Fabrikasını Dokumapark adıyla halkın kullanımına kazandırmak oldu. Dokumapark, Hakan kardeşimizin Kepez'imize ve Antalya'mıza bir imzasıdır. Dokumapark kütüphaneleri, bilim merkezi, müzeleri, sanat galerisi, botanik parkıyla Antalya'nın kültür ve sanat adası oldu. Türkiye'de TEKNOFEST var. Dokumapark'taki Bilim Merkezi'nde de Bilimfest var. Hakan Başkanımıza, hizmetlerinden dolayı çok çok teşekkür ediyoruz" dedi.

Antalya Gençlik Buluşmasına konuşmacı olarak katılan Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü'de Kepez'deki 21 kütüphaneye değinerek, 29 Ekim'de Türkiye'nin en büyük kütüphanelerinden birini, Antalya'nın en büyük kütüphanesini şehre kazandıracaklarını söyledi.

3 DİLDE 72 SAATTE ÖĞRENME

Kepez Belediyesi'nin sürekli hizmet kalitesini yenileyerek, yoluna ve yolculuğuna devam ettiğine değinen Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, gelecek planlaması yapan gençler için Kepez'de 72 saatte İngilizceyi iyi konuşabilmeyi öğretecek bir yöntem geliştirildiğini de bildirdi. Başkan Tütüncü, "2019 seçimlerinde hedef koymuştuk. Koyduğumuz bu hedefle bugün Yabancı Diller Akademisi çatısı altında 3 dilde, 72 saatte son derece güzel bir eğitim hizmetini hemşehrilerimize sunuyoruz." diye konuştu.

Gençlere tavsiyelerde bulunarak sözlerine devam eden Başkan Tütüncü, "Sorunlara problemlere odaklı bir bakış açısıyla yol yürümek değil, kocaman hayaller kurarak onların peşinden gitmelisiniz." dedi.

DEVLETİMİZ GENÇLERİNE GÜZEL İMKANLAR SUNUYOR

Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün, "Gelecek çalışkan olanlarındır." sözleriyle konuşmasını sürdüren Başkan Tütüncü, "Tek bir şeye ihtiyacımız var. Çok çalışmak. Sizlerde kocaman hayaller kurarak hayata dair tercihlerinizi çok önceden belirlerseniz, hedeflerinize ulaşırsınız. Türkiye Cumhuriyeti Devletinin gençlerine çok güzel imkanlar sunduğunu görüyorum. Başarı sizlerin zihninde bitiyor. "diye konuştu.

GELECEK SİZLERİN OMUZLARINDA

Çok çalışmanın beraberinde büyük başarıları getirdiğine değinen Başkan Tütüncü, "Dışişleri Bakanımız Mevlüt Çavuşoğlu'nun bugünkü başarısının temeli çok çalışmaktan geliyor. Çok çalışarak, gayret ederek bugünlere geldi. Ülkemizi de dünyanın her tarafında çok güzel bir şekilde temsil ediyor. Bugün bu görevleri biz yapıyoruz. Bu görevleri gelecekte sizler üstleneceksiniz. Gelecek sizlerin omuzlarında yükselecek. "dedi.

Bakan Çavuşoğlu, Antalya'da gençlerle buluştuBakan Çavuşoğlu, Antalya'da gençlerle buluştuBakan Çavuşoğlu, Antalya'da gençlerle buluştuBakan Çavuşoğlu, Antalya'da gençlerle buluştuBakan Çavuşoğlu, Antalya'da gençlerle buluştuBakan Çavuşoğlu, Antalya'da gençlerle buluştu

Yorumlar

Bu içerik ile henüz yorum yazılmamış

Yorum Yaz

İlgili Haberler

Bakan Çavuşoğlu’ndan kayyum tepkisi
Kepez

Bakan Çavuşoğlu’ndan kayyum tepkisi

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Kepez Mimar Sinan Kongre Merkezinde Antalya’daki Yörük dernekleri üyeleriyle buluştu.

Bakan Çavuşoğlu: “Suriyelileri gönderelim ama insani bir şekilde Türk’e yakışır bir şekilde gönderelim“
Kepez

Bakan Çavuşoğlu: “Suriyelileri gönderelim ama insani bir şekilde Türk’e yakışır bir şekilde gönderelim“

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Körfez ülkelerinin desteğiyle 1 milyondan fazla Suriyelinin ülkelerine gönderilmesi için altyapı oluşturduklarını belirterek "Biz tüm bu detayları düşünüyoruz.

Türkiye yüzyılı yepyeni hedeflerin yüzyılı olacak
Kepez

Türkiye yüzyılı yepyeni hedeflerin yüzyılı olacak

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, "Türkiye'nin yeni yüzyılı yepyeni umutların, yepyeni hayallerin, yepyeni hedeflerin yüzyılı olacak." dedi.

Bakan  Çavuşoğlu TOGG İle Viyana da
Antalya

Bakan Çavuşoğlu TOGG İle Viyana da

Türkiye Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, birtakım temaslarda bulunmak üzere Avusturya’nın Başkenti Viyana’ya geldi.

AK Parti Antalya Milletvekili Adayları Ankara’da
Antalya

AK Parti Antalya Milletvekili Adayları Ankara’da

Türkiye genelinde yapılacak genel seçimlerde 28'inci Dönem AK Parti Antalya Milletvekili Adayları Ankara’da bir araya geldi.

Antalya'da AK Parti Milletvekili adayları kimler oldu?
Antalya

Antalya'da AK Parti Milletvekili adayları kimler oldu?

Antalya'da AK Parti adayları kim oldu? Antalya'da 17 adayın isimleri belli oldu. İşte 28. Dönem Antalya AK Parti milletvekili aday listesi...