Antalya'da siyaset kulislerini sarsan haber! CHP ilçe başkanı belediye çalışanı çıktı
CHP Döşemealtı İlçe Başkanı Veli Çot, hakkında ortaya çıkan gerçeğin ardından Döşemealtı Belediyesi'nden istifa ederek tazminat talebinde bulundu.
Yeniden Refah Partisi Döşemealtı Belediye Başkan adayı Mesut Hekimoğlu, Antalya'da çok konuşulacak bir açıklama yaptı.
Kamuoyunda 2019 yılında CHP İstanbul il binasının alınmasına ilişkin 'para kuleleri' görüntülerinin tartışması sürerken Antalya'da da siyaset gündemini CHP Döşemealtı İlçe Başkanı Veli Çot ile ilgili ortaya çıkan bir gerçekle çalkalandı.
CHP İLÇE BAŞKANI 'BANKAMİT ÇALIŞANI' ÇIKTI!
CHP Döşemealtı'da 26 Ağustos 2024 tarihinde gerçekleşen ilçe kongresinde CHP Döşemealtı İlçe Başkanı seçilen Veli Çot'un CHP'li Döşemealtı Belediyesi'nde 'bankamatik' diye tabir edilen çalışan olduğu ortaya çıktı.
Son yıllarda siyasi litaratüre giren 'bankamatik çalışan' tabiri belediyelerde çalışan ancak belediyeye gitmeden her ay belediyeden maaşını alan çalışanlara deniliyor.
CHP Döşemealtı İlçe Başkanı Veli Çot'un da 'bankamatik' olarak belediye de çalıştığı belediyeye gitmeden her ay maaşını aldığının ortaya çıkması yerel seçimler öncesi Döşemaaltı'nda gündemi sarstı. CHP'li Veli Çot'un belediye personeli olduğunun ortaya çıkmasının ardından bugün Döşemealtı Belediyesi'nden istifa ederek tazminatını talep ettiği belirtildi.
Yeniden Refah Partisi Döşemealtı Belediye Başkan adayı Mesut Hekimoğlu sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, "Kıymetli Döşemealtılı hemşehrilerim bugün size önemli bir gerçeği ortaya çıkaracağım; CHP Döşemealtı İlçe Başkanı (Veli Çot) belediye personeli. Bugün istifasını vererek tazminatını istedi" dedi.
CHP Sözcüsü Deniz Yücel, teleferik kazasıyla eleşkilendirilmeye çalışılan ve hukuksuz bir şekilde tutuklanan Kepez Belediye Başkanı Mesut Kocagöz ile ilgili açıklamalarda bulundu
31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimleri sonucunda Cumhuriyet Halk Partisi’nden (CHP) Kaş Belediye Başkanlığını kazanan Erol Demirhan, düzenlenen devir teslim töreniyle görevine başladı.
CHP Antalya İl Başkanı Nail Kamacı, Milletvekilleri Cavit Arı ve Aliye Coşar, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı ve Adayı Muhittin Böcek, İlçe Başkanları, Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Kepez Belediye Başkan Adayı Mesut Kocagöz, Döşemealtı Belediye Başkan Adayı Menderes Dal ve yönetim birlikte Antalya Toptancı Hali'ni ziyaret ettiler. Hal esnafları ile bir araya geldiler.
Günlerdir Konuşulan Tartışılan merakla beklenen Ümit Uysal Başkanlığında Antalya Muratpaşa CHP Belediye meclis üyelerinin listesi yayınlandı
CHP'nin Serik belediye başkan adayı Serik Devlet Hastanesi'nde 12 yıl başhekim yardımcılığı yapan genel cerrah Uzm. Dr. Kadir Kumbul Başkanlığında Serik Belediye Meclis üyeleri nin listesi
CHP Kemer Belediye Başkan Adayı Necati Topaloğlu Başkanlığında Meclis Üyesi Adayları listesi belli oldu