Korkuteli

CHP Antalya Milletvekili Arı Seçim Startını Korkuteli’nde verdi

Cumhuriyet Halk Partisi Antalya Milletvekili Cavit Arı, Cumhuriyet Halk Partisi Korkuteli İlçe Örgütünü ziyaret ederek partililerle buluştu.

CHP  Antalya Milletvekili Arı Seçim Startını Korkuteli’nde verdi

ARI SEÇİM STARTINI MEMLEKETİ KORKUTELİ’DEN VERDİ

Cumhuriyet Halk Partisi Antalya Milletvekili Cavit Arı, Cumhuriyet Halk Partisi Korkuteli İlçe Örgütünü ziyaret ederek partililerle bir araya geldi. Arı seçim startını da ilk olarak Korkuteli’nden verdi.
İlk olarak Cumhuriyet Halk Partisi Korkuteli İlçe Örgütü’nü ziyaret eden ARI, partilileriyle bir araya gelip 14 Mayıs seçimleri ile ilgili istişarelerde bulundu.
Cumhuriyet Halk Partisi Korkuteli İlçe Başkanı Şeyhali Kara konuşmasında; 14 Mayısta Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği seçimlerimiz yapılacak. 20 yıldır çektiğimiz çile son bulacak bahar güçlü gelecek. Bugünlerde yağmur kar bol, kışın devamı geliyor 14 Mayıstan sonra da tam bahar gelecek buna inanıyoruz. Aramızda Cumhuriyet Halk Partisi Milletvekilimiz Korkuteli’ni temsil eden ve etkin görevlerde kendini ispatlayan sevgili vekilimiz Cavit Arı aramızda” dedi.
Cumhuriyet Halk Partili Arı; “Değerli hemşerilerimin aranızda bir kez daha bulunmanın onurunu yaşıyorum. Malum 2018 sürecinde bir hemşeriniz olarak Korkutelili olarak, Korkuteli’nin bu sokaklarında büyümüş bir kardeşiniz olarak siyasette birçok görevimden sonra Milletvekili olarak görev yaptım. 5 Yıl süreyle Cumhuriyet Halk Partili bütün milletvekilleri ile beraber görevleri yapmaya çalıştık. Selde, depremde, yangında her yerde bulunan Cumhuriyet Halk Partili Milletvekillerimiz ve örgütlerimiz ile omuz omuza görev yaptık.

Çevre İle İlgili Bir Sorun Varsa Ona El Attık
Yeni bir seçim süreci geldi. Genel merkez yöneticilerimiz takdiri ve onayıyla Korkutelili bir evladınız olarak Cumhuriyet Halk Partisinden milletvekili listesinde 2. Sırada yer alarak önümüzdeki süreçte tekrar Milletvekili adayıyım. Görevde olduğumuz sürede Antalya başta olmak üzere Türkiye’nin bütün sorunlarına el atarak çözme noktasına gayret gösterdik. Çevre ile ilgili bir sorun varsa ona el attık. Dereköy de bir kömür madeni faciası yaşanacaktı ona müdahale ettik. Örgütümüzle birlikte mücadele ederek bugünlere geldik kurtardık. Korkuteli Pazaryeri meselesini yaşadı, Korkutelililerin önderi olarak bu meselenin çözümü için gayret gösterdik.

Bu İktidardan Kurtulmak Gerekiyor
 Haber foto  Adem Durmaz

Yorumlar

Bu içerik ile henüz yorum yazılmamış

Yorum Yaz

İlgili Haberler

Başkan Muhittin Böcek Kadir Gecesini  Elmalı'da Geçirdi
Elmalı

Başkan Muhittin Böcek Kadir Gecesini Elmalı'da Geçirdi

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Kadir Gecesini inanç merkezi kabul edilen Elmalı’da vatandaşlarla birlikte geçirdi.

Antalya'da CHP Milletvekili adayları belli oldu
Antalya

Antalya'da CHP Milletvekili adayları belli oldu

CHP milletvekili adayları belli oluyor. Antalya'da CHP Milletvekili adayları kim oldu? İşte yanıtı...

Başpehlivan İsmail Balaban 'ın Mutlu Gününde Nikahı Başkan Böcek Kıydı.
Konyaaltı

Başpehlivan İsmail Balaban 'ın Mutlu Gününde Nikahı Başkan Böcek Kıydı.

Kırkpınar Başpehlivanlarından Antalyalı İsmail Balaban ile İlayda Şeker ikinci düğünü Antalya'da yaptı

Kumluca Toptancı  Hal  Sezon Açılışı Yapıldı
Kumluca

Kumluca Toptancı Hal Sezon Açılışı Yapıldı

Antalya Kumluca Toptancı Hal açılışı 25 Temmuz 2022 cuma günü Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek Katılımı ile yapıldı

Korkuteli Kızıldağ Köy halkı
Korkuteli

Korkuteli Kızıldağ Köy halkı

Antalya Korkuteli Kızılcadağ Mahalle (köy ) halkı Köylerine Antalya ASAT müdürlüğü tarafından su Sondaj kuyusu açılmasını protesto ettiler. Kızılcadağ Çığlık yaylası arasında vurulan sondaj kuyusu açılmasını protesto ederek derhal sondaj makinesinin kaldırılması istediler.

Baspehlivan Cengizhan ŞİMŞEK  Cayırlara Dönüyor
Korkuteli

Baspehlivan Cengizhan ŞİMŞEK Cayırlara Dönüyor

Türkiye Geleneksel Güreşler Federasyonu, başpehlivan Cengizhan Şimşek'in 10 Mart'tan geçerli olmak üzere 3 ay 15 gün hak mahrumiyeti cezasına çarptırıldığını duyurdu.