Korkuteli

CHP Korkuteli İlçe başkanı İsmail Karadeli seçildi

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Korkuteli İlçe Kongresi yapıldı.

CHP Korkuteli İlçe başkanı İsmail Karadeli seçildi

KORKUTELİ CHP İLÇE KONGRESİ YAPILDI

CHP KORKUTELİ İLÇE BAŞKANI İSMAİL KARADELİ OLDU

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Korkuteli İlçe Kongresi yapıldı. Korkuteli Belediye düğün salonunda düzenlenen Cumhuriyet Halk Partisi Korkuteli İlçe kongresinde İsmail Karadeli tek aday olarak seçildi. 165 delegenin oyunu alan İsmail Karadeli, Korkuteli Cumhuriyet Halk Partisi İlçe başkanı oldu.
Kongrenin Divan Başkanlığını Antalya Milletvekili Cavit Arı, CHP Belediye meclis üyesi Hatice Demir, Şerife Özbek getirildi. Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunduğu kongrede mali ve faaliyet raporu okundu. Tek liste halinden gidilen kongrede parti üyesinin oy kullandı.
Kongreye katılan il başkanı ve Milletvekilleri birer selamlama konuşması yaptılar.
Daha sonra başkan adayı İsmail Karadeli söz aldı.
Kongrede konuşan Cumhuriyet Halk Partisi Korkuteli İlçe kongresinde İsmail Karadeli, “Sözlerine geçmiş aylarda hayatını kaybeden Halil Özkan, Ahmet Daloğlu, İbrahim Yalçın ve bana Cumhuriyet Halk Partisini sevdiren abim Hüseyin Karadeli’yi yad ederek başladı.
Karadeli, “İktidar Mücadelemizde toparlanmak ve Korkuteli İlçe örgütü olarak, hep beraber Özgürlük ve demokrasi mücadelemizde omuz omuza olmak için buradayız.
Bugün bu salonda yerel seçimlere yenilenmiş ve gücünü toparlamış bir ilçe örgütü olarak gitmek en büyük amaçlarından biridir. Bu noktada her bir parti üyeme faaliyetlerinin her noktasında görevden kaçmayacağıma hepinizin önünde söz veriyorum. Bizler Ulu önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün çizdiği yola inanmış, kalbi bu ülke için atan insanlarız. Atatürkçü olmayı bırakın, birilerin tekeline aldırmayı hepimizi birleştirecek unsurun bu çizgi olduğuna inanıyoruz. İlçemizin kapısı herkese açık olacaktır. Üyelerimizle fikir alışverişimizde bulunmak uygulayacağız. Kıymetli yol arkadaşlarım, Benim bir hayalim var. Bu hayal tam yarım asırlık bir hayal, Bu hayalin adı “Korkuteli Belediyesi”. Korkuteli’ni de sosyal demokrat belediyeciliğine kavuşturmak kısa vadede de en büyük amacımızdır. Bunun içinde bir dakika bile kaybetmeden çalışmaya başlayacağız. Genel merkezimizin belirleyeceği ittifak dağılımlarına uygun olarak en doğru ittifakları ve en doğru adayı bulacağız ”dedi.
Cumhuriyet Halk Partisi Korkuteli İlçe kongresine ilçe başkanı Nuri Cengiz, Antalya Milletvekilleri Sururi Çorabatır, Cavit Arı, Aliye Coşar, Mustafa Erdem, geçmiş dönem milletvekilleri Hüseyin Ekmekçioğlu, Tuncay Ercenk, Döşemealtı Belediye başkanı Turgay Genç, Mahalle muhtarları ve üyeler ile seçmenler katıldı.
İsmail Karadeli başkanlığında oluşan Korkuteli yönetim kurulunda, Osman Batmaz, Hüseyin Canbaş, Musa Çelik, Kazım Dursun, Kadir Erten, Mustafa Gavaz, Ali Karakaya, Hüseyin Kasap, Uğur Kocaoğlu, Alper Köken, Dilek Özbek, Yasin Sert, Barış Tatoğlu, Cevdet Umut Tuna, İrfan Yumak yer aldı. Korkuteli Gündem Gazetesi 

Yorumlar

Bu içerik ile henüz yorum yazılmamış

Yorum Yaz

İlgili Haberler

Tuncay Ercenk Antalya CHP İl Başkanı Olmalı
Antalya

Tuncay Ercenk Antalya CHP İl Başkanı Olmalı

Gözler Antalya CHP il başkalığında. Herkes aday olması muhtemel isimleri ve yarış içinde olan adayları konuşuyor. Peki Antalya için kim iyi olabilir?

CHP Korkuteli İlçe  Örgütü  Görev Dağılımı
Korkuteli

CHP Korkuteli İlçe Örgütü Görev Dağılımı

Cumhuriyet Halk Partisi Korkuteli İlçe olağan kongresinde başkan seçilen İsmail Karadeli ve yönetimi ilk toplantısını yaptı. 

CHP'de  Genelde Sular Durulmazken  Antalya'da Başkan Böcek Kışkırtıyor Başkan Uysal Toparlıyor
Serik

CHP'de Genelde Sular Durulmazken Antalya'da Başkan Böcek Kışkırtıyor Başkan Uysal Toparlıyor

CHP'DE SULAR DURULMUYOR, ANTALYA'DA BÖCEK KIŞKIRTIYOR UYSAL TOPARLIYOR Cumhuriyet Halk Partisi’nin (CHP) Antalya İlçe kongreleri, Serik ilçe kongresinin yapılması ile tamamlandı. İl kongresi ise 16 Eylül-15 Ekim tarihleri arasında yapılacak.

 Önceki Dönem  CHP Korkuteli İlçe Başkanı Şeyhali Kara’nın Set Eleştirisine Cevap Veren   Başkan İşlek Bakın Ne Dedi
Korkuteli

Önceki Dönem CHP Korkuteli İlçe Başkanı Şeyhali Kara’nın Set Eleştirisine Cevap Veren Başkan İşlek Bakın Ne Dedi

Korkuteli Belediye Başkanı Ömer İşlek, CHP Önceki Dönem Korkuteli İlçe Başkanı Şeyhali Kara’nın kendisine yönelik söylemlerine karşı açıklamada bulundu.

CHP Korkuteli eski İlçe Başkanı Şeyhali Kara  Korkuteli Belediye Başkanı Ömer İşlek’i zehir zemberek sözlerle eleştirdi.
Korkuteli

CHP Korkuteli eski İlçe Başkanı Şeyhali Kara Korkuteli Belediye Başkanı Ömer İşlek’i zehir zemberek sözlerle eleştirdi.

Kongrede konuşan CHP Korkuteli eski İlçe Başkanı Şeyhali Kara giderayak Korkuteli Belediye Başkanı Ömer İşlek’i zehir zemberek sözlerle eleştirdi.

CHP 11 Olan Büyükşehir sayısını 17 yapabilir
Antalya

CHP 11 Olan Büyükşehir sayısını 17 yapabilir

Mustafa Yavuz, Cumhurbaşkanlığı seçimlerinin ardından CHP'de yapılan teknik çalışmalara göre elindeki 11 büyükşehir sayısını 17'ye kadar yükseltebileceğini