CHP'li Yücel Yavuz Döşemealtı Belediyesi meclis üyeliğine talip oldu
CHP'li Yücel Yavuz, Döşemealt Belediyesi meclis üyeliği adaylığı için resmi başvuruda bulundu.
CHP'de, 31 Mart 2024 tarihinde yapılacak yerel seçimler için adaylık başvuruları gelmeye devam ediyor.
Antalya Döşemealtı'nda yaşayan 1970 doğumlu 53 yaşındaki Yücel Yavuz, Döşemealtı Belediye Meclis üyeliği adaylığı için CHP Döşemealtı İlçe Başkanlığı'na giderek resmi başvuruda bulundu.
CHP'li Yücel Yavuz, CHP Döşemealtı İlçe Başkanı Veli Cot'a Döşemealtı Belediye Meclis üyeliği adaylık başvurusunu teslim ettikten sonra yaptığı açıklamada, "Üyesi olduğum Cumhuriyet Halk Partisi’nde Döşemealtı'na hizmet edebilmek için Döşemealtı Belediyesi meclis üyeliği başvurumu CHP Döşemealtı İlçe Başkanımız Veli Çot’a yaptım. Genel Başkanımız Özgür Özel'in liderliğinde 2024 yılında yerelde iktidar olacağız. Biz de hep birlikte el ele, omuz omuza mücadele ederek Döşemealtı'nda tekrardan partimizi iktidar yapacağız" dedi.
CHP Antalya Döşemealtı Belediye Başkan Adayı Menderes Dal oldu Cumhuriyet Halk Partisi parti merkezi 2024 yerel seçimlerinde Antalya ili Döşemealtı ilçesi Belediye Başkan adayı Ecz .Menderes Dal Açıkladı. Menderes Dal Kimdir?
10 yıldır geri dönüşüm işi ile uğraştığını belirten Tuncer Pelit, çöpte en çok da parası uğruna çalıştıkları ekmekle karşılaşınca üzüldüğünü belirtti. "60-70 bin TL’lik ürünün dörtte birini tüketip atıyorlar"
Varsak Yaylası’nda son iki gündür aynı saatlerde yaşanan elektrik kesintileri, bölge sakinlerini çileden çıkardı. AEDAŞ’ın sorumluluk alanında olan yaylada devamı haberimizde
Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin iki başpehlivanı Yusuf Can Zeybek ve Mustafa Taş finalde güreşti. Kıran kırana geçen müsabakanın ardından rakibi Mustafa Taş’ı eleyen Yusuf Can Zeybek Kırkpınar’ın yeni başpehlivanı oldu. Yusuf Can Zeybek’e altın kemeri Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz takarken, kupasını CHP Genel Başkanı Özgür Özel verdi. 663. Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri Edirne Sarayiçi Er Meydanı'nda yapıldı.
Antalya ili Aksu’ya bağlı Fatih ve Macun Mahallelerinde öğle saatlerinde henüz belirlenemeyen bir nedenle çıkan yangın kısa sürede rüzgarın da etkisiyle büyüdü.
663. Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri Başpehlivanlık finalinde Mustafa Taş'ı yenerek üst üste ikinci kez Başpehlivan olan hemşehrimiz Yusuf Can Zeybek'i kutluyoruz.