Antalya ili Muratpaşa CHP seçim bürosu açılışı yapıldı.
Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği açılışta Konuşan Başkan Ümit Uysal "Muratpaşa’mızdaki mutluluk, huzur ve barış iklimini güç birliğiyle, el birliğiyle, oy birliğiyle daha da yükselteceğiz. Hep birlikte daha ileri!
Seçim Koordinasyon Merkezimizin açılışını İl Başkanımız Nail Kamacı, Milletvekillerimiz, Büyükşehir Belediye Başkanımız Muhittin Böcek, Muratpaşa İlçe Başkanımız Hasan Şahin, Kepez Belediye Başkan Adayımız Mesut Kocagöz, il ve ilçe örgütlerimiz, partililerimiz ve komşularımızın katılımıyla gerçekleştirdik. Büyükşehir Belediyemiz başta olmak üzere 19 ilçemizin tamamını kazanmak için canla başla çalışacağız ve başaracağız. Yolumuz açık olsun.
CHP Korkuteli İlçe Örgütü Kadın Kolları seçimine, Belediye Başkanı Saniye Caran, Esnaf Kefalet Kredi Kooperatifi Başkanı Hasan Can Caran, İl Kadın Kolları Başkanı Nilüfer Deveci ve Yönetimi, CHP İlçe Başkanı İsmail Karadeli ve Yönetimi, Gençlik Kolları Başkanı Bülent Baki Delioğlu ve Yönetimi, Meclis Üyeleri, Önceki Dönem Kadın Kolları Başkanları ve yönetimi katıldı.
CHP Sözcüsü Deniz Yücel, teleferik kazasıyla eleşkilendirilmeye çalışılan ve hukuksuz bir şekilde tutuklanan Kepez Belediye Başkanı Mesut Kocagöz ile ilgili açıklamalarda bulundu
Cumhuriyet Halk Partisi Korkuteli İlçe Başkanı İsmail Karadeli, 3 gündür ilçede yaşanan su kesintilerinin sebepleri hakkında açıklamada bulunarak, arızaların giderildiğini ifade etti.
Antalya büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Korkuteli Belediye Başkanı Saniye Caran, Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş, CHP Genel Başkanı Özgür Özel,
31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimleri sonucunda Cumhuriyet Halk Partisi’nden (CHP) Kaş Belediye Başkanlığını kazanan Erol Demirhan, düzenlenen devir teslim töreniyle görevine başladı.
Yeniden Refah Partisi Döşemealtı Belediye Başkan adayı Mesut Hekimoğlu, Antalya'da çok konuşulacak bir açıklama yaptı.