Duran Esnafa teşekkür ziyareti yaptı
Demre de yeni seçilen Belediye Başkanı Fahri Duran seçilir seçilmez Esnaflara teşekkür ziyareti gerçekleştirdi.
Demre Belediye Başkanı Fahri Duran " Kıymetli hemşehrilerim; bu seçim sürecinde şahsıma ve ekibime gösterdiğiniz güven ve teveccüh için, Demre tarihinde bir ilki başarmamıza destek olduğunuz için şükranlarımı sunuyorum. Seçim sürecinde olduğu gibi yönetim sürecinde de siyasi görüş ayrımı yapmadan güzel ilçemizi en güzel hizmetlerle buluşturacağız. Bu seçimin kaybedeni yok, kazanan Demre olmuştur. Saygılar sunarım. " Diye konuştu.
Fahri Duran
Demre Belediye Başkanı
Demre ve Likya Orman İşletme Şeflikleri tarafından organize edilen "Geleceğe nefes, Cumhuriyete nefes" projesi kapsamında “100. Yıl Cumhuriyet Ormanları kuruluyor” t
Demre ilçesi Beymelek Mahallesinde Çaybaşı sokakta Mevlüt Beşkeçeli-26 yönetimindeki 07 BGS 997 Plakalı Motorbisiklet’in Elektrik direğine çarpması sonucu Motor Sürücü Mevlüt Beşkeçeli kaza yerinde yanında yolcu konumunda bulunan İlyas Yalçın-34 Demre Devlet Hastanesinde tüm müdahalelere rağmen
Cumhur İttifakının Antalya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hakan Tütüncü, kuvvetli yağış ve hortumdan zarar gören Antalya’nın Kumluca ve Demre ilçelerindeki çiftçileri ziyaret ederek, geçmiş olsun dileklerini iletti.
Demre ilçesinde ailesinin kayıp ihbarında bulunduğu kadın, inşaat alanında ölü bulundu.
Antalya Demre eski Belediye Başkanı Okan Kocakaya Demokrat Parti'den (DP) Demre Belediye Başkan Adayı oldu. Demokrat Parti Genel Başkanı'mız Sayın Gültekin Uysal'ın teşrifleriyle gerçekleşecek olan Seçim Koordinasyon Merkezi açılışımıza tüm halkımız davetlidir.
Demre CHP Belediye Başkan Adayı Fahri Duran’a seçim ziyaretlerinde gittiği her yerde başka siyasi partilerden oy gelmeye başladı