Adil Karataş Kimdir?

Adil Karataş haberleri, Adil Karataş'a ait son dakika haberleri ve biyografi bilgilerini bu sayfadan takip edebilirsiniz

Adil Karataş Haberleri

Manavgat Kaymakamı Adil Karataş kimdir ?

Adil KARATAŞ, Giresun İli Alucra İlçesi kökenli olup 01 Eylül 1970 tarihinde İstanbul Beyoğlu İlçesi'nde doğmuştur. İlk, orta ve lise öğrenimini İstanbul'da tamamlamıştır. 1995 yılında Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi'nden mezun olduktan sonra, 1996 yılında Niğde Kaymakam Adayı olarak memuriyet görevine başlamıştır.

Mesleki kariyerine sırasıyla Ordu/Kabataş ve Mersin/Çamlıyayla Kaymakam Vekilliği görevlerinde bulunarak başlamıştır. Ardından asaleten Kütahya/Şaphane, Şırnak/Beytüşşebab, Şanlıurfa/Harran, Balıkesir/Gömeç, Tekirdağ/Marmara Ereğlisi, ve Çanakkale Vali Yardımcılığı görevlerinde bulunmuştur. 01 Aralık 2016 tarihinde yayınlanan Mülki İdare Kararnamesi ile Çanakkale/Çan Kaymakamlığı görevine atanmıştır.

Adil KARATAŞ, Fen ve Teknoloji Öğretmeni olan Gülay KARATAŞ ile evli olup iki çocuk babasıdır. 26 Aralık 2018 tarihinde İstanbul Esenler Kaymakamı olarak göreve başlayan Adil KARATAŞ, 24 Ağustos günü resmi gazetede yayımlanan kararname ile Manavgat Kaymakamı olarak atandı. 

Manavgat kaymakamı değişti İşte yeni kaymakam
Manavgat Gündem haberleri

Manavgat kaymakamı değişti İşte yeni kaymakam

Manavgat ilçe Kaymakamı, Cumhurbaşkanlığı kararnamesi ile değişti. İstanbul Esenler Kaymakamı Adil Karataş, Antalya Manavgat Kaymakamı olarak atandı.