Gündoğmuş ormanlık Alanda Yol Çöktü operatör Hayatını kaybetti

Türkiye’nin en büyük yangınlarından olan ve yaklaşık 10 günde söndürülen Gündoğmuş’un Ortaköy Mahallesinde çalışmalar devam ediyor.

Gündoğmuş ormanlık Alanda Yol Çöktü operatör Hayatını kaybetti

Türkiye’nin en büyük yangınlarından olan ve yaklaşık 10 günde söndürülen Gündoğmuş’un Ortaköy Mahallesinde çalışmalar devam ediyor. Zarar gören ağaçlar bir yandan kesilip ekonomiye kazandırırken diğer yandan ormanlar yeniden yeşermesi için hazırlanıyor. Orman yolu açmak için yapılan çalışmada ise feci bir kaza yaşandı. Çalışan kepçe operatörü Yakup Yılmaz, devrilen kepçenin altında kalarak hayatını kaybetti. Yılmaz için itfaiye ekibi sevk edilerek cenazesi güçlükle taşındı. Kesin ölüm nedeninin tespiti için Yılmaz’ın cenazesi otopsi için Adli Tıp Kurumu Antalya Grup Başkanlığına gönderildi. Otopsi işleminin ardından cenazesi memleketi Trabzon’a gönderildi.

Yorumlar

Bu içerik ile henüz yorum yazılmamış

Yorum Yaz

İlgili Haberler

Dr. Sıdıka Birgül Tezcan, Korkuteli İlçe sağlık müdürü olarak atandı.
Korkuteli

Dr. Sıdıka Birgül Tezcan, Korkuteli İlçe sağlık müdürü olarak atandı.

Korkuteli İlçe Sağlık Müdürlüğünde görev değişimi yaşandı. Korkuteli İlçe Sağlık Müdürü Dr. Oya Dirican’ın Antalya’ya atanmasıyla haberin devamı için

Başkan Böcek  Projelerini tanıttı
Antalya

Başkan Böcek Projelerini tanıttı

Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Antalya Belediye Başkan Adayı Muhittin Böcek, basın mensuplarıyla proje tanıtım toplantısında bir araya geldi. 77 projeyle yola çıktıklarını, 182 proje tamamladıklarını söyleyen Başkan Böcek, 132 yeni projenin de tanıtımını yaptı.

Başkan Hakan Tütüncü Antalya Mitinginde konuştu
Antalya

Başkan Hakan Tütüncü Antalya Mitinginde konuştu

Antalya mitinginde konuşan Cumhur İttifakı Antalya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hakan Tütüncü, AK Parti belediyesinin iktidarda olduğu yıllar, Antalya’nın en güzel yıllarıydı. Hizmet yıllarıydı. Maalesef son 5 yıl, Antalya’nın kayıp yılları oldu. Biz, Antalya’nın altın çağını başlatmaya hazırız.”dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Antalya'da
Antalya

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Antalya'da

Cumhurbaşkanı Erdoğan Antalya'da Erdoğan, partisinin Turgut Özal Spor Salonu önünde düzenlenen Antalya mitinginde vatandaşlara hitap etti.

Korkuteli CHP Saniye Caran Başkanlığında Belediye meclis üyeleri  beelli oldu
Korkuteli

Korkuteli CHP Saniye Caran Başkanlığında Belediye meclis üyeleri beelli oldu

Cumhuriyet Halk Partisi Korkuteli Belediye Başkan Adayı Saniye Caran’ın Meclis Listesi belli oldu. İŞTE MERAKLA BEKLENEN O LİSTE:

Gezici Araç  Muaye istasyonu Korkuteli  Küçükköy 'de
Korkuteli

Gezici Araç Muaye istasyonu Korkuteli Küçükköy 'de

Antalya Korkuteli Küçükköy Mahalle muhtarlığı, Türkiye’de periyodik araç muayenesinde yetkili kuruluş olan TÜVTÜRK’ün Gezici Araç Muayene İstasyonunu Küçükköy mahallesinde ikamet eden vatandaşın ayağına getirdi.