Antalya Kepez Belediyesinin, ünlü Kazak ozanı ve atışma geleneğinin ustası Jambıl Jabayev’in ismini verdiği parka, Türk halklarının kadim geleneksel müzik aleti olan çift telli dombranın anıtı dikiliyor.
NİTELİKLİ CİNSEL SALDIRIDAN AYRI AYRI CEZALANDIRILMASI İSTENDİ Antalya Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından hazırlanan iddianameyle Cantimur hakkında Antalya 4. Ağır Ceza Mahkemesi'nde dava açıldı.SANIK İLK KEZ HAKİM KARŞISINDA
Kurban Bayramı öncesinde Kepez Belediyesi, çalışanlarının yüzünü güldürdü.
Antalya Büyükşehir Belediye Meclisinde grubu bulunan siyasi partilerin grup sözcüleri de Kepez Belediye Başkanı Mesut Kocagöz’e geçmiş olsun dileklerini iletti
Antalya Kepez Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü de, Başkan Mesut Kocagöz’ün sevgi mesajı kapsamında ilçeyi çiçeklerle süslüyor.
Antalya Kepez’in batı mahalleleri temiz enerji kaynağı doğal gaz konforuyla buluşuyor.
Antalya'daki teleferik kazasıyla ilgili soruşturmada tutuklanan CHP'li Kepez Belediye Başkanı Mesut Kocagöz'ün avukatlarının tutuklu yargılamaya itiraz etti. Avukatların ikinci itirazı da reddedildi.
Antalya Kepez Belediye Meclisi, önceki yönetim döneminde açılan bazı davalardan dolayı belediyeye haciz yapılması işlemini kredi teminat mektubu ile çözdü.
CHP Sözcüsü Deniz Yücel, teleferik kazasıyla eleşkilendirilmeye çalışılan ve hukuksuz bir şekilde tutuklanan Kepez Belediye Başkanı Mesut Kocagöz ile ilgili açıklamalarda bulundu
KEPEZ'DE VEKİL PROF.DR.ALTEKİN Kepez Belediye Meclisi, görevine dönünceye kadar Başkan Mesut Kocagöz’ün yerine Prof.Dr. Refik Emre Altekin’i, başkan vekili seçti.
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında Başkan Mesut Kocagöz'ün koltuğuna General Şadi Çetinkaya İlkokulu 2. sınıf öğrencisi İmran Babacan oturdu.
Kepez Belediye Başkanı Mesut Kocagöz’ün talimatıyla Park ve Bahçeler Müdürlüğü yeşil alanlarda tadilat ve peyzaj çalışması başlattı. Tadilat çalışmaları sırasında vatandaşların talepleri de karşılanıyor.
Kepez Belediye Başkanı Mesut Kocagöz , 2024 yılı ikinci yarı ikramiye ödemelerini Ramazan Bayramı öncesinde yaparak, işçi personeline çifte bayram yaşattı.
Kepez Belediye Başkanlığı’na seçilen CHP’li Mesut Kocagöz, görevi Belediye Başkan Yardımcısı Ramazan Alanay’dan devraldı.
Kepez’in geleceği için her zaman hemşehrilerinin yanında olacağına vurgu yapan Kocagöz, “Riskli binaların yerine, deprem standartlarına uygun, enerji verimli, yeşil alanları ve sosyal tesisleri olan modern konutlar inşa edilmesi için öncelikle bir Kentsel Dönüşüm Merkezi kuracağız
Antalya İl Jandarma Komutanlığı ekiplerince Resmi Belgede Sahtecilik ve Nitelikli Dolandırıcılık suçlarına yönelik yapılan çalışmalar kapsamında; A.U. ve S.Y.K isimli şahısların KEPEZ ilçesi bölgesinde
Bucaklı Genç İş Adamları Dayanışma Derneği, Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Kepez Belediye Başkan adayı Rıza Sümer ve Milliyetçi Harekat Partisi (MHP) Antalya İl Başkanı Onur Temel ile sahur yemeğinde bir araya geldi.
Kepez’in tüm mahallelerinde vatandaşlarla sık sık bir araya gelen Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kepez Belediye Başkan Adayı Mesut Kocagöz, Yenidoğan Kapalı Pazarında mahalle sakinleriyle buluştu.
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kepez Belediye Başkan Adayı Mesut Kocagöz, göreve geldiğinde ilçede ihtiyaç sahibi ailelerin çocuklarına ücretsiz okul servis müjdesi verdi.
CHP Kepez Belediye Başkan Adayı Mesut Kocagöz, Ramazan ilk sahurunu 1994 yılında şehit olan Astsubay Zeynel Özüren’in ailesiyle yaptı.
Bucak Kültür Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği tarafından birincisi düzenlenen “ Dostluk Buluşması” 10 Mart Pazar günü Kepez Kent Ormanı’nda gerçekleştirildi.
Büyük Birlik Partisi Kepez Belediye Başkan adayı Kürşat Tatar, "Antalya'nın hiçbir ilçesinde göremeyeceğiniz yollar bugün Kepez'de kazandırılıyor.
Kepez Belediye Başkanı ve Antalya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hakan Tütüncü, yağlı güreşin çok sevildiği şehre, Kırkpınar güreşlerinin yapıldığı Sarayiçi gibi bir tesis kazandırdı.
Türkiye’nin 24’üncü Şehir Hastanesi olan Antalya Şehir Hastanesinin resmi açılışı 2 Mart 2024 cumartesi günü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından yapıldı.