Gül'ün, seçmenlerin güvenini kazandığı ve Kemer'in geleceği için umut vadettiği ifade ediliyor. Diğer adayların da halk nezdinde destek arayışında olduğu aşikâr ancak şu aşamada Mustafa Gül'ün açık ara önde olduğu belirtiliyor.
Mustafa Gül, karayer mevkii'nin geleceğine dair endişelerini dile getirdi. Ayrıca, Topaloğlu'na meydan okuyarak, imar uygulamasını iptal etmesi çağrısında bulundu.
Toplantıya Kemer halkının yanı sıra, İyi Parti Antalya milletvekili Aykut Kaya, İyi Parti Antalya İl Başkanı Vahdet Afşin Karacan, İyi Parti Kemer İlçe Başkanı Hüseyin Çelik ve İyi Parti Antalya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Nesrin Ünal’da katıldı.Paşa lakabıyla andıkları Mustafa Gül’ü tekrar başkan görmek isteyen Kemerlilerin coşkusu görülmeye değerdi.
3 Dönem Antalya Kemer Belediye Başkanlığı Yapan Mustafa Gül Kimdir Biyografisi
Kemer halkının aday olmasında ısrar ettiği Önceki dönem Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, bugün CHP Kemer İlçe Başkanlığında düzenlenen ve Sivil toplum örgütleri,
Turhan Yıldız’a ödülünü Yıldız Kardeşler Baklava 'da Önceki dönem Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül takdim etti.
Altın İş İnsanları Ödül Gecesinde, Nira Güzellik Salonu gösterdiği başarılar dolayısıyla, en iyi Güzellik Merkezi ödülüne layık görüldü.