İş Yerlerine Özel Kalite Belgesi

İŞ YERLERİNE KALİTE BELGESİ Özel Kalite Belgesi Yeşilcam Medya A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Dr.Köksal Selçuk tarafından verilen özel bir belgedir. Peki bu belge ne işe yarıyor?

İş Yerlerine Özel Kalite  Belgesi

İŞ YERLERİNE KALİTE BELGESİ
Özel Kalite Belgesi Yeşilcam Medya A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Dr.Köksal Selçuk tarafından verilen özel bir belgedir. Peki bu belge ne işe yarıyor? Özel Kalite Belgesi öncelikle iş yerinizin prestijini artırmaktadır. Yeşilçam Medya A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Dr.Köksal Selçuk’un işletmelere bizzat kendisi giderek işletme sahibine takdim ettiği belgedir. Öncelikle bu belgeyi iş yerinizin görünür bir yerine asabilirsiniz. Yeşilçam Medya’nın getirmiş olduğu reklam çıktıları iş yerinin görünür yerlerine asılmaktadır. Daha sonra kalite belgesi verilirken fotoğraflarınızı çekiyoruz. İş yerinizin iç-dış fotoğraflarını, İş yerinizin konumunu ve iletişim bilgilerinizi Yeşilçam Medya A.Ş himayesinde bulunan haber sitelerinde yayınlıyoruz. Yeşilçam Medya bünyesinde bulunan haber siteleri; 07haber.com.tr, sondakikaantalya.com, haber7antalya.com, antalyaduyuru.com, akdenizguncel.com, ulusalnews.com, bizimulke.com, 07hakkinda.com nnchaber.com Yayınlarken anahtar kelime giriyoruz. Google arama motorunda firma adı yazılınca hemen başta çıkıyor ve bu işlemler ömür boyu kalıyor. Ayrıca sosyal medya da tiktok, twitter, facebook ve instagram gibi sosyal medya hesaplarında kalıcı olarak paylaşım yapıyoruz. Bulunduğunuz yerde sizi duymayan kalmıyor bu konuda çok iddialıyız.

Yorumlar

Bu içerik ile henüz yorum yazılmamış

Yorum Yaz

İlgili Haberler

Antalya'da hizmet veren Meşhur Dönerci Aydın Usta'ya Kalite Belgesi
Muratpaşa

Antalya'da hizmet veren Meşhur Dönerci Aydın Usta'ya Kalite Belgesi

1988'den beri Antalya'da hizmet veren Meşhur Dönerci Aydın Usta, kaliteli ve lezzetli menüsü, müşteri memnuniyeti ile Kalite belgesi almaya hak kazandı.

Antalya Hakan Usta Baklavaları’na Özel Kalite Belgesi verildi.
Muratpaşa

Antalya Hakan Usta Baklavaları’na Özel Kalite Belgesi verildi.

Özel Kalite Belgesi’ni Hakan Usta Baklavaları sahibi Hakan Öner’e Yeşilçam Medya Yönetim Kurulu Başkanı Dr.Köksal Selçuk takdim etti.

Antalya'nın Ünlü ses Sanatçısı ve müzik eğitmeni  Mustafa Mümtaz'a Özel Kalite Belgesi verildi
Muratpaşa

Antalya'nın Ünlü ses Sanatçısı ve müzik eğitmeni Mustafa Mümtaz'a Özel Kalite Belgesi verildi

Antalya'da Ünlü ses Sanatçısı ve müzik eğitmeni Mustafa Mümtaz'a Özel Kalite Belgesi verildi

Antalya Yıldız Kardeşler Baklavaya Özel Kalite Belgesi verildi.
Kepez

Antalya Yıldız Kardeşler Baklavaya Özel Kalite Belgesi verildi.

Ürünlerinin imalatını yaparak Antalya’ya dağıtımını gerçekleştiren ve kendi işletmelerinde de satışa sunan Yıldız Kardeşler Baklava  Kalite Belgesi almaya hak kazandı.

Antalya Çetin Otomotiv Emlak’a Kalite Belgesi verildi.
Kepez

Antalya Çetin Otomotiv Emlak’a Kalite Belgesi verildi.

Çetin Otomotiv Emlak sahibi Çetin Anay’a Kalite Belgesini Yeşilçam Medya Yönetim Kurulu Başkanı Dr.Köksal Selçuk takdim etti.

Antalya  Muhteşem Ajans’a kalite belgesi verildi.
Kepez

Antalya Muhteşem Ajans’a kalite belgesi verildi.

Muhteşem Ajans Yönetim Kurulu Başkanı Muhteşem Kabasakal’a Kalite Belgesini, Yeşilçam Medya A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Dr.Köksal Selçuk takdim etti.