Kepez Belediye Başkanı Mesut Kocagöz'e Tahliye Yolu

sehrimantalya.com haberine göre Konyaaltı Tünektepe Teleferik Kazasında kabinin parçalanması sonucu düşüp hayatını kaybeden Memiş Enes Gümüş’in ailesi davadan vazgeçti.

Kepez Belediye Başkanı Mesut Kocagöz'e Tahliye Yolu

MESUT KOCAGÖZ'E TAHLİYE YOLU

Antalya’nın Konyaaltı İlçesi’nde bulunan teleferik kazasından sonra tutuklanan Kepez Belediye Başkanı Mesut Kocagöz’e tahliye yolu göründü. Konyaaltı Tünektepe Teleferik Kazasında kabinin parçalanması sonucu düşüp hayatını kaybeden Memiş Enes Gümüş’in ailesi davadan vazgeçtiği ileri sürüldü.
Antalya’da 12 Nisan günü Tünektepe Teleferik Hattı'nda meydana gelen kazada 1 kişi yaşamını yitirmiş, 7 kişi ise yaralanmıştı. Olaydan sonra ANET’in eski genel müdürü Kepez Belediye Başkanı Mesut Kocagöz tutuklanmıştı. 11 Haziran’da hakim karşısına çıkacak olan Kocagöz bu süreci Döşemealtı L Tipi Kapalı Cezaevinde tutuklu olarak geçiriyor.

 


Yeni gelen rapor sonrası 6 Mayıs 2024 günü avukatları yeni bir itiraz dilekçesi hazırlayarak yeniden mahkemeye sundular. Saat 15.00'de yapılan değerlendirme sonucu Kocagöz'ün tahliye talebi reddedildi.

 Yeniden itiraz hakkı bulunan Kocagöz'ün avukatlarının yeni bir itiraz yapıp yapmayacağı bilinmiyor. 6.Ağır Ceza Mahkemesi'nde yapılacak yargılanma için savcılık iddianamesini hazırlayarak teslim etmişti. Buna göre sanıklar hakkında 27'şer yıl hapis cezası istenmişti.

 Bir haber sitesinde yer alan habere göre Konyaaltı Tünektepe Teleferik Kazasında kabinin parçalanması sonucu düşüp hayatını kaybeden Memiş Enes Gümüş’in ailesi davadan vazgeçti.

 Edinilen bilgilere göre, Geçtiğimiz aylarda meydana gelen ve bir vatandaşımızın hayatını kaybettiği Teleferik kazası nedeni ile cezaevinde olan Kepez Belediye Başkanı Mesut Kocagöz’den şikâyetçi olan Memiş Enes Gümüş’in ailesi dün Antalya 6. Ağır Ceza Mahkemesine dilekçe ile başvuruda bulunarak şikayetlerini geri çektiler. Cevat Alp 

Yorumlar

Bu içerik ile henüz yorum yazılmamış

Yorum Yaz

İlgili Haberler

İl Birincisi Oldular ödülleri Kaptılar
Korkuteli

İl Birincisi Oldular ödülleri Kaptılar

Dilimizin Zenginlikleri Projesi kapsamında düzenlenen Video yarışmasında Necla Nur Ay ve yine aynı proje kapsamında gerçekleştirilen Tişört Tasarımı yarışmasında Belinay Şahin Antalya İl 1.’si oldu

Türkiye’deki en iyi ve en başarılı  ilaçlama ekibine  eğitim
Antalya

Türkiye’deki en iyi ve en başarılı ilaçlama ekibine eğitim

Antalyalıların sineksiz günler geçirmesi için yıl boyunca sahada bulunan 1600 personele, daha bilinçli ve doğru şekilde görev yapabilmeleri için düzenli olarak eğitim veriliyor.

Korkuteli'nden Tayin Çıkan Komutanlara Veda Yemeği
Korkuteli

Korkuteli'nden Tayin Çıkan Komutanlara Veda Yemeği

Korkuteli İlçe Jandarma Komutanlığı bünyesinde görev yapan astsubay ve uzman çavuşlar için İlçe Jandarma Komutanlığı tarafından veda gecesi düzenledi.

İşte Hizmet Bu ; Muhtar Tekin Korucu Ve Azaları  Kurban Kesen ve Kesemeyenlerin Dualarını aldı.
Korkuteli

İşte Hizmet Bu ; Muhtar Tekin Korucu Ve Azaları Kurban Kesen ve Kesemeyenlerin Dualarını aldı.

Antalya ili Korkuteli ilçesi Aşağı Pazar mahalle muhtarı Tekin Korucu ve azaları kurban kesemeyen ailelere kurban payı ulaştırmak için hayırseverlerle ihtiyaç sahipleri arasında köprü oldu

Korkuteli’nde alınan güvenlik tedbirleri sayesinde vatandaşlar Kurban bayramını huzurlu geçirdi.
Korkuteli

Korkuteli’nde alınan güvenlik tedbirleri sayesinde vatandaşlar Kurban bayramını huzurlu geçirdi.

Antalya ili Korkuteli İlçe Emniyet Müdürlüğü ve İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri tarafından bayram öncesi ve bayram süresince alınan tedbirler vatandaşın huzurlu bir bayram geçirmesini sağladı.

Abdal Musa Elmalı Tekke'de Geniş katılımlı  Etkinliklerle anıldı  neler yapıldı
Elmalı

Abdal Musa Elmalı Tekke'de Geniş katılımlı Etkinliklerle anıldı neler yapıldı

DUA İLE SONA ERDİ Konuşmaların ardından, Abdal Musa Semah Ekibi sahne aldı. Sanatçı Sevcan Ezgi’ninde verdiği konserle coşan vatandaşlar, Kültür Bakanlığı Korosu, Alevi Bileşenleri Semah Ekibi ve Eren Özütemiz Konserini ilgiyle izledi.