Dün kendi saha ve seyircisi önünde Malatya Arguvan ile karşılaşan Kepezspor ilk yarının uzatma dakikalarında 45+4'üncü dakika Faruk ile bulduğu golle haftayı 3 puanla kapattı. Malatya Arguvanspor'u 1-0 yenen Kepezspor'da üç puan sevinci yaşanıyor. Dün çok sert esen bir rüzgarlı
havada oynanan bu önemli müsabakayı da kayıpsız geçen Kepez'in Kaplanlarının golünü 45+4'üncü dakikada Faruk kaydetti. Kırmızı Beyazlı takımın başarılı Teknik Direktörü Çağdaş Çavuş yaptığı açıklamada; " Öncelikle çok sert esen bir rüzgara karşı her iki takımın sahada mücadele
eden futbolcu kardeşlerimizi kutluyorum. Arguvan maçının zor geçeceğini biliyorduk bir de rüzgar faktörü vardı sahada. Oyundan bir an olsun kopmadık. Öncelikle futbolcularımı bu mücadeleden dolayı ayrı ayrı kutluyorum. Dünkü müsabakada 90 dakika boyunca bizleri destekleyen
Kepezspor sevdalılarına teşekkür ediyorum. Bu galibiyette onlarında emekleri çok fazla…" diye konuştu.
10 yıldır geri dönüşüm işi ile uğraştığını belirten Tuncer Pelit, çöpte en çok da parası uğruna çalıştıkları ekmekle karşılaşınca üzüldüğünü belirtti. "60-70 bin TL’lik ürünün dörtte birini tüketip atıyorlar"
Varsak Yaylası’nda son iki gündür aynı saatlerde yaşanan elektrik kesintileri, bölge sakinlerini çileden çıkardı. AEDAŞ’ın sorumluluk alanında olan yaylada devamı haberimizde
Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin iki başpehlivanı Yusuf Can Zeybek ve Mustafa Taş finalde güreşti. Kıran kırana geçen müsabakanın ardından rakibi Mustafa Taş’ı eleyen Yusuf Can Zeybek Kırkpınar’ın yeni başpehlivanı oldu. Yusuf Can Zeybek’e altın kemeri Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz takarken, kupasını CHP Genel Başkanı Özgür Özel verdi. 663. Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri Edirne Sarayiçi Er Meydanı'nda yapıldı.
Antalya ili Aksu’ya bağlı Fatih ve Macun Mahallelerinde öğle saatlerinde henüz belirlenemeyen bir nedenle çıkan yangın kısa sürede rüzgarın da etkisiyle büyüdü.
663. Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri Başpehlivanlık finalinde Mustafa Taş'ı yenerek üst üste ikinci kez Başpehlivan olan hemşehrimiz Yusuf Can Zeybek'i kutluyoruz.
Antalya ili Korkuteli ilçesi Sanayi Esnaflarından Hasan Mavi İş Kazasında hayatını kaybetti