BAŞKAN ADAYI CARAN BELEDİYE ÇALIŞANLARI İLE BULUŞTU
Cumhuriyet Halk Partisi Korkuteli Belediye Başkan Adayı Saniye Caran, seçim çalışmaları kapsamında sabahın erken saatlerinde belediye çalışmaları ile toplantı yaptı. Yapılan toplantı sonrasında sosyal medya hesabından yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi.
Caran, “Halkımıza yapılan hizmetler noktasında bizler sadece figüranız, onlar belediyemizin omurgaları, gizli değil ana kahramanlarımız belediyemizin cefakar birim personelleri ile bir araya gelerek istişarelerde bulunduk. Bizlere içlerinden biri gibi, aileden biri gibi hissettiren personellerimize şükranlarımızı sunar, çalışmalarında kolaylıklar dileriz” dedi.
Korkuteli Tarihi buluşma öncesi ilçeye atanan bürokratlardan Sağlık Müdürü Birgül Tezcan, Emniyet Müdürü Muharrem Yavuz ve diğer yetkililere "Hayırlı olsun" ziyaretlerinde bulunan başkan Adnan İmirgi ile dernek yönetim kurulu üyeleri son ziyaretlerini 31 Mart seçimlerinin galibi Belediye Başkanı Saniye Caran'a yaptılar...
Antalya’daki sağlık yatırımlarına bir yenisi daha ekleniyor. Antalya Korkuteli ilçesi Yeni Mahalle’de inşa edilecek olan Korkuteli Kadın Dal Aile Sağlığı Merkezi’nin temel atma töreni geniş katılımla gerçekleştirildi.
İşlek; “Milletin seçtiği bir kişiye saygımız sonsuzdur ama geçmişe bulaşmayın. Eleştirin eleştirmek başka bir şey ama Kamu Zararı kelimesini kullanıyorsanız haddinizi bileceksiniz.” Dedi. Haber için
Antalya Korkutelililer Derneğinin ev sahipliğinde Korkuteli Altın Demlik Çay Bahçesi işletmesinde geniş katılımlı bayramlaşma etkinliğin düzenlendi.
Korkuteli’nde Kurban bayramı nedeniyle Protokol mensupları bir araya gelerek bayramlaşma töreni düzenlendi. Belediye Düğün salonunda başlayan programın ardından bayramlaşma Emniyet Müdürlüğü, İlçe Jandarma komutanlığı, Devlet Hastanesi, Polis uygulama noktası ve Şehit ailelerini ziyareti ile sona erdi.
Korkuteli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü koordinesinde düzenlenen 3. Korkuteli Eğitim Şenlikleri kapsamında ilçedeki öğretmenlerden oluşan Tük Halk Müziği şöleni düzenledi.