Cumhuriyet Halk Partisi Korkuteli Belediye Başkan Adayı Saniye Caran, Taşkesiği Mahallesi'nde mahalle toplantısı düzenledi.
Başkan adayı Caran'a düzenlenen bu toplantıda, Korkuteli Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve kefalet Kooperatifi Başkanı Hasan Can Caran, Cumhuriyet Halk Partisi Korkuteli İlçe Başkanı İsmail Karadeli ve ilçe yönetimi eşlik etti.
Taşkesiği Mahalle sakinleri tarafından yoğun ilgi ile karşılanan Başkan Adayı Caran konuşmasında, projelerden bahsetti ve mahalle sakinlerinden destek istedi.
Korkuteli Tarihi buluşma öncesi ilçeye atanan bürokratlardan Sağlık Müdürü Birgül Tezcan, Emniyet Müdürü Muharrem Yavuz ve diğer yetkililere "Hayırlı olsun" ziyaretlerinde bulunan başkan Adnan İmirgi ile dernek yönetim kurulu üyeleri son ziyaretlerini 31 Mart seçimlerinin galibi Belediye Başkanı Saniye Caran'a yaptılar...
Antalya’daki sağlık yatırımlarına bir yenisi daha ekleniyor. Antalya Korkuteli ilçesi Yeni Mahalle’de inşa edilecek olan Korkuteli Kadın Dal Aile Sağlığı Merkezi’nin temel atma töreni geniş katılımla gerçekleştirildi.
İşlek; “Milletin seçtiği bir kişiye saygımız sonsuzdur ama geçmişe bulaşmayın. Eleştirin eleştirmek başka bir şey ama Kamu Zararı kelimesini kullanıyorsanız haddinizi bileceksiniz.” Dedi. Haber için
Antalya Korkutelililer Derneğinin ev sahipliğinde Korkuteli Altın Demlik Çay Bahçesi işletmesinde geniş katılımlı bayramlaşma etkinliğin düzenlendi.
Korkuteli’nde Kurban bayramı nedeniyle Protokol mensupları bir araya gelerek bayramlaşma töreni düzenlendi. Belediye Düğün salonunda başlayan programın ardından bayramlaşma Emniyet Müdürlüğü, İlçe Jandarma komutanlığı, Devlet Hastanesi, Polis uygulama noktası ve Şehit ailelerini ziyareti ile sona erdi.
Korkuteli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü koordinesinde düzenlenen 3. Korkuteli Eğitim Şenlikleri kapsamında ilçedeki öğretmenlerden oluşan Tük Halk Müziği şöleni düzenledi.