Eğitim sektöründe 10 yıl boyunca edindiği deneyimden ilham alarak, 2012 yılında eşi ERKAN ÖZER ile birlikte kendi adını verdiği markası NURAY ÖZER EĞİTİM KURUMLARI'nı kuran Nuray Özer, sektördeki eksiklikleri fark ederek vizyoner bir adım atmış ve başarılarıyla sektörde kendine sağlam bir yer edinmiştir. Geçmişten gelen deneyim ve başarılarla gelecekteki hedeflerine daha da emin adımlarla ilerlemektedir. "Her öğrenci bizim için özeldir" mottusuyla yola çıkan Nuray Özer, öğrencilerini başarıya ulaştırmada gösterdiği üstün performansıyla tanınmaktadır. Nitelikli eğitim kadrosu ve öğrenci odaklı yaklaşımıyla, Antalya genelinde birçok öğrencinin tercih ettiği güvenilir bir eğitim markası haline gelmiş ve başarılarını YKS ve LGS Türkiye 1.'likleri ile taçlandırmıştır. 13 yıllık tecrübesi ile Antalya'da Meydan ve Doğu Garajı şubelerinde hizmet vermektedir. Eğitimde güvenilirliği ve kalitesiyle, öğrencilerinin yanında olmaya devam etmektedir.
10 yıldır geri dönüşüm işi ile uğraştığını belirten Tuncer Pelit, çöpte en çok da parası uğruna çalıştıkları ekmekle karşılaşınca üzüldüğünü belirtti. "60-70 bin TL’lik ürünün dörtte birini tüketip atıyorlar"
Varsak Yaylası’nda son iki gündür aynı saatlerde yaşanan elektrik kesintileri, bölge sakinlerini çileden çıkardı. AEDAŞ’ın sorumluluk alanında olan yaylada devamı haberimizde
Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin iki başpehlivanı Yusuf Can Zeybek ve Mustafa Taş finalde güreşti. Kıran kırana geçen müsabakanın ardından rakibi Mustafa Taş’ı eleyen Yusuf Can Zeybek Kırkpınar’ın yeni başpehlivanı oldu. Yusuf Can Zeybek’e altın kemeri Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz takarken, kupasını CHP Genel Başkanı Özgür Özel verdi. 663. Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri Edirne Sarayiçi Er Meydanı'nda yapıldı.
Antalya ili Aksu’ya bağlı Fatih ve Macun Mahallelerinde öğle saatlerinde henüz belirlenemeyen bir nedenle çıkan yangın kısa sürede rüzgarın da etkisiyle büyüdü.
663. Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri Başpehlivanlık finalinde Mustafa Taş'ı yenerek üst üste ikinci kez Başpehlivan olan hemşehrimiz Yusuf Can Zeybek'i kutluyoruz.
Korkuteli Tarihi buluşma öncesi ilçeye atanan bürokratlardan Sağlık Müdürü Birgül Tezcan, Emniyet Müdürü Muharrem Yavuz ve diğer yetkililere "Hayırlı olsun" ziyaretlerinde bulunan başkan Adnan İmirgi ile dernek yönetim kurulu üyeleri son ziyaretlerini 31 Mart seçimlerinin galibi Belediye Başkanı Saniye Caran'a yaptılar...