ÖĞRETMENLERDEN TÜRK HALK MÜZİĞİ GECESİ
Korkuteli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü koordinesinde düzenlenen 3. Korkuteli Eğitim Şenlikleri kapsamında ilçedeki öğretmenlerden oluşan Tük Halk Müziği şöleni düzenledi.
Şehitler anıtında Korkuteli’ndeki öğretmenlerin oluşturduğu Koro ve Solo müzik şölenine Korkuteli Kaymakamı Sezgin Üçüncü, Belediye Başkanı Saniye Caran, Korkuteli Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Hasan Can Caran, Milli Eğitim Müdürü Akif Tak, siyasi parti başkanları başta olmak üzere protokolün diğer temsilcileri, öğretmenler ve vatandaşlar katıldı.
Öğretmenlerden oluşan Tük Halk Müziği şöleninde koronun seslendirdiği türküler büyük ilgi gördü. Koronun seslendirdiği parçalar ile konser adeta müzik şölenine dönüştü.
Müzik şöleni Türküler ile başlarken, koro ve solo performans olarak bir birinden farklı eser seslendirildi. Öğretmenlerin Koro ve solo olarak seslendirdikleri tüm eserler ile tam not alarak alandakiler tarafından ayakta alkışlandı.
Öğretmenlerden oluşan Tük Halk Müziği şöleni sonunda protokol üyeleri günün anısına çekilen hatıra fotoğrafı ile sona erdi.
Antalya ili Korkuteli ilçesi Sanayi Esnaflarından Hasan Mavi İş Kazasında hayatını kaybetti
Korkuteli Tarihi buluşma öncesi ilçeye atanan bürokratlardan Sağlık Müdürü Birgül Tezcan, Emniyet Müdürü Muharrem Yavuz ve diğer yetkililere "Hayırlı olsun" ziyaretlerinde bulunan başkan Adnan İmirgi ile dernek yönetim kurulu üyeleri son ziyaretlerini 31 Mart seçimlerinin galibi Belediye Başkanı Saniye Caran'a yaptılar...
Antalya’daki sağlık yatırımlarına bir yenisi daha ekleniyor. Antalya Korkuteli ilçesi Yeni Mahalle’de inşa edilecek olan Korkuteli Kadın Dal Aile Sağlığı Merkezi’nin temel atma töreni geniş katılımla gerçekleştirildi.
Antalya ili Korkuteli Nazlı İrfan Önal İmam Hatip Ortaokulu; İlçe birincileri çıkaran, Fen ve Sosyal Bilimler Liselerine öğrenci yerleştiren, 15 kişilik sağlıklı ve ferah sınıf ortamında, Yabancı Dil Ağırlıklı (İngilizce ) nitelikli bir eğitim ortamı sunmaktadır.
HSK 2024 Yılı Adli ve İdari Yargı Kararnamesi'ni yayımlandı. Yurt genelinde 4 bin 299 hakim ve savcının görev yeri değişirken Korkuteli’de bir çok ismin görev yeri değişti.
İşlek; “Milletin seçtiği bir kişiye saygımız sonsuzdur ama geçmişe bulaşmayın. Eleştirin eleştirmek başka bir şey ama Kamu Zararı kelimesini kullanıyorsanız haddinizi bileceksiniz.” Dedi. Haber için