Demre

Okan Kocakaya Demre Demokrat Parti Belediye Başkan Adayı oldu

Antalya Demre eski Belediye Başkanı Okan Kocakaya Demokrat Parti'den (DP) Demre Belediye Başkan Adayı oldu. Demokrat Parti Genel Başkanı'mız Sayın Gültekin Uysal'ın teşrifleriyle gerçekleşecek olan Seçim Koordinasyon Merkezi açılışımıza tüm halkımız davetlidir.

Okan Kocakaya Demre Demokrat Parti Belediye Başkan Adayı oldu

 Antalya Demre eski Belediye Başkanı Okan Kocakaya Demokrat Parti'den (DP) Demre Belediye Başkan Adayı oldu.

Demokrat Parti (DP) 'nin Demre Belediye Başkan Adayı Okan Kocakaya oldu. Okan Kocakaya 2019 yerel seçimlerinde İYİ Parti'den Demre Belediye Başkanı seçilmişti. Kocakaya, genel seçimlerde milletvekili adayı olmak için görevinden istifa etmiş, yerine Gülsüm Cengiz Demre Belediye Başkanı olmuştu. Okan Kocakaya genel seçimler öncesi yapılan temayül yoklamasında usulsüzlük yaptığını iddia ederek İYİ Parti'den istifa etmişti.

Okan Kocakaya'nın adı 31 Mart yerel seçimleri için CHP Demre Adayı olarak geçmiş, Demre Belediye Başkanı Gülsüm Cengiz, CHP Genel Merkezi'ne yaptıkları ziyarette Kocakaya'yı işaret ederek, "Beni değil onu aday gösterin" demişti. Demokrat Parti'den daha önce de CHP Antalya eski Milletvekili Aydın Özer'i Kumluca'dan Ak Partili Kaan Osman Sarıoğlu'nu ise Finike'den Belediye Başkan Adayı olarak açıklamıştı.

 

Demokrat Parti Genel Başkanı'mız Sayın Gültekin Uysal'ın teşrifleriyle gerçekleşecek olan Seçim Koordinasyon Merkezi açılışımıza tüm halkımız davetlidir.
???? 16 Şubat Cuma
⏰ 16:00
???? Eynihal Otopark Yanı

Yorumlar

Bu içerik ile henüz yorum yazılmamış

Yorum Yaz

İlgili Haberler

Antalya'da kayıp ihbarı yapılan kadın inşaatta ölü bulundu
Demre

Antalya'da kayıp ihbarı yapılan kadın inşaatta ölü bulundu

Demre ilçesinde ailesinin kayıp ihbarında bulunduğu kadın, inşaat alanında ölü bulundu.

CHP’li Demre Başkan Adayı Fahri  Duran’a herkesimden oy geliyor
Demre

CHP’li Demre Başkan Adayı Fahri Duran’a herkesimden oy geliyor

Demre CHP Belediye Başkan Adayı Fahri Duran’a seçim ziyaretlerinde gittiği her yerde başka siyasi partilerden oy gelmeye başladı

Demre Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Yemek Yarışmasında 2 Altın  2 Gümüş madalya aldı
Demre

Demre Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Yemek Yarışmasında 2 Altın 2 Gümüş madalya aldı

Antalya Demre Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'Demre Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nin Yiyecek İçecek bölümü öğrencileri 8. Altın Kepçe Uluslararası Gastro Alanya Yemek Yarışmasında, 2 Altın ve 2 Gümüş madalya aldılar.

BBP  Serik Belediye Başkan adayı  Mevcut Başkan Enver  Aputkan oldu
Serik

BBP Serik Belediye Başkan adayı Mevcut Başkan Enver Aputkan oldu

Bir süre önce AK Partiden istifa eden ve Bağımsız olarak Serik Belediye Başkanlığı görevini yürüten Enver Aputkan, aldığı kararla Büyük Birlik partisi (BBP) nden belediye başkan adayı oldu.

BBP  Antalya İbradı Belediye Başkan Adayı Yusuf Doğaroğlu  İlçe Seçim de
İbradı

BBP Antalya İbradı Belediye Başkan Adayı Yusuf Doğaroğlu İlçe Seçim de

Büyük Birlik Partisi Antalya İbradı Belediye Başkan Adayı İbradı Haber Yusuf Doğaroğlu Çalışmalara İlçe seçim kululundan başladı.

Antalya Serik CHP  Belediye Meclis Üyeleri Belli Oldu
Serik

Antalya Serik CHP Belediye Meclis Üyeleri Belli Oldu

CHP'nin Serik belediye başkan adayı Serik Devlet Hastanesi'nde 12 yıl başhekim yardımcılığı yapan genel cerrah Uzm. Dr. Kadir Kumbul Başkanlığında Serik Belediye Meclis üyeleri nin listesi