Tuncay Ercenk Antalya CHP İl Başkanı Olmalı

Gözler Antalya CHP il başkalığında. Herkes aday olması muhtemel isimleri ve yarış içinde olan adayları konuşuyor. Peki Antalya için kim iyi olabilir?

Tuncay Ercenk Antalya CHP İl Başkanı Olmalı

TUNCAY ERCENK ANTALYA CHP İL BAŞKANI OLMALI

Antalya CHP İlçe Başkanlıkları seçimi sona erdi. Gözler il başkalığında. Herkes aday olması muhtemel isimleri ve yarış içinde olan adayları konuşuyor. Peki Antalya için kim iyi olabilir? Biz sizlere bugün konuşulmayan ama tecrübesi ve birleştirici gücüyle kimsenin başkan olmasına itiraz etmeyeceği bir isimle geldik. Gündemde olmayan ve adaylığını açıklamayan bir isim, CHP 22.Dönem Antalya Milletvekili Tuncay Ercenk.

CHP 22. dönem Antalya milletvekili olan Tuncay Ercenk Antalya halkı tarafından oldukça seviliyor. Her kesim tarafından iyi anılan Ercenk, güler yüzü ve birleştirici gücüyle Antalya siyasetinde yer alması gereken bir isim. Antalya’nın tüm ilçelerini tanıyan ve hakim olan Ercenk, halkla iç içe olmaktan memnuniyet duyan bir siyasetçi. Aynı zamanda iyi bir hukukçu. Antalya’nın sorunlarını çok iyi bildiği gibi; Tecrübesi ve donanımıyla çözümünün de nasıl olacağını çok iyi biliyor. Yeşilçam Medya 07 Haber Grubu olarak Antalya siyasetini yakından takip ediyoruz. Tuncay Ercenk Antalya’nın siyasi sorunlarını iyi bildiği kadar, Antalya’nın CHP’li ilçe belediyelerinin de sorunlarına oldukça hakim. Tuncay Ercenk’in CHP Antalya İl Başkanı olması halinde, gerçek birleştirici gücü ve şeffaf siyasi anlayışı ile Antalya siyasetine yadsınamaz bir önem katacağı kanaatindeyiz. Köksal Selçuk 

 

 

Yorumlar

Bu içerik ile henüz yorum yazılmamış

Yorum Yaz

İlgili Haberler

CHP Korkuteli İlçe  Örgütü  Görev Dağılımı
Korkuteli

CHP Korkuteli İlçe Örgütü Görev Dağılımı

Cumhuriyet Halk Partisi Korkuteli İlçe olağan kongresinde başkan seçilen İsmail Karadeli ve yönetimi ilk toplantısını yaptı. 

CHP'de  Genelde Sular Durulmazken  Antalya'da Başkan Böcek Kışkırtıyor Başkan Uysal Toparlıyor
Serik

CHP'de Genelde Sular Durulmazken Antalya'da Başkan Böcek Kışkırtıyor Başkan Uysal Toparlıyor

CHP'DE SULAR DURULMUYOR, ANTALYA'DA BÖCEK KIŞKIRTIYOR UYSAL TOPARLIYOR Cumhuriyet Halk Partisi’nin (CHP) Antalya İlçe kongreleri, Serik ilçe kongresinin yapılması ile tamamlandı. İl kongresi ise 16 Eylül-15 Ekim tarihleri arasında yapılacak.

 Önceki Dönem  CHP Korkuteli İlçe Başkanı Şeyhali Kara’nın Set Eleştirisine Cevap Veren   Başkan İşlek Bakın Ne Dedi
Korkuteli

Önceki Dönem CHP Korkuteli İlçe Başkanı Şeyhali Kara’nın Set Eleştirisine Cevap Veren Başkan İşlek Bakın Ne Dedi

Korkuteli Belediye Başkanı Ömer İşlek, CHP Önceki Dönem Korkuteli İlçe Başkanı Şeyhali Kara’nın kendisine yönelik söylemlerine karşı açıklamada bulundu.

CHP Korkuteli eski İlçe Başkanı Şeyhali Kara  Korkuteli Belediye Başkanı Ömer İşlek’i zehir zemberek sözlerle eleştirdi.
Korkuteli

CHP Korkuteli eski İlçe Başkanı Şeyhali Kara Korkuteli Belediye Başkanı Ömer İşlek’i zehir zemberek sözlerle eleştirdi.

Kongrede konuşan CHP Korkuteli eski İlçe Başkanı Şeyhali Kara giderayak Korkuteli Belediye Başkanı Ömer İşlek’i zehir zemberek sözlerle eleştirdi.

CHP Korkuteli İlçe başkanı İsmail Karadeli seçildi
Korkuteli

CHP Korkuteli İlçe başkanı İsmail Karadeli seçildi

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Korkuteli İlçe Kongresi yapıldı.

CHP 11 Olan Büyükşehir sayısını 17 yapabilir
Antalya

CHP 11 Olan Büyükşehir sayısını 17 yapabilir

Mustafa Yavuz, Cumhurbaşkanlığı seçimlerinin ardından CHP'de yapılan teknik çalışmalara göre elindeki 11 büyükşehir sayısını 17'ye kadar yükseltebileceğini