Türkiye Enduro ve ATV Şampiyonası 3. Ayak Yarışları Kemer’de yapıldı
Türkiye Motosiklet Federasyonu’nun faaliyet takviminde yer alan Türkiye Enduro ve ATV Şampiyonası'nın 3. Ayak Yarışları Kemer’de yapıldı.
Kemer Belediyesi’nin destekleriyle, Kemer Enduro Motosiklet Kulübü (KEMK) tarafından yapılan 20 kilometrelik yarışlara, 13’ü ATV sporcusu olmak üzere 74 sporcu katıldı.
Kuzdere Mahallesi’nde oluşturulan parkurda 4 tur atarak mücadele eden sporcular, lastik, kaya, ağaç ve beton büzlerden geçerek dereceye giremeye çalıştı. Yapay ve doğal engellerden geçen sporculardan bazıları zaman zaman zor anlar yaşadı, bazıları ise düştü.
Yarış sonunda düzenlenen ödül töreninde sporculara ödülleri verildi.
2. Kemer Yaza Merhaba Şenliği Motosiklet Buluşması’na, Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Kemer Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Derya Baytekin, Kemer Belediyesi Meclis üyeleri Semih Top ve Hüseyin Çelik’in yanı sıra İsmail Selami Minta ve Halit Özdemir de katıldı.
Kemer Belediyesi tarafından her ay geleneksel hale gelen “Üreten ev hanımları kermesi”ne katılan ev hanımları, el emeği göz nuru ürünlerini satışa sundu.
Akdeniz Üniversitesi Göynük Mutfak Sanatları Meslek Yüksek Okulu tarafından 'Kariyer günleri ve tadım şenliği' düzenlendi. Başkan Topaloğlu, 'Kariyer günleri ve tadım şenliği' etkinliğinde mangalın başına geçerek öğrencilere kendi elleriyle köfte pişirdi.
Antalya Kemer'de, Rusya'nın 17 bölgesinden 600 acente yetkilisinin katıldığı “Exhibition Türkiye 2024” workshop düzenlendi.
Kemer’de Bayramlaşma! Ramazan Bayramı dolayısıyla Antalya Kemer'de resmi bayramlaşma programı düzenlendi.
Türk Polis Teşkilatı'nın kuruluşunun 179'uncu yıl dönümü ve Polis Haftası dolayısıyla Antalya Kemer’de tören düzenlendi.