KORKUTELİ 3. EĞİTİM ŞENLİĞİ KİTAP FUARI İLE BAŞLADI
Korkuteli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü koordinesinde düzenlenen “Üçüncü Korkuteli Eğitim Şenliği” Kitap fuarı ile devam etti. 45 yayınevi, 39 yazarın, binlerce Kitap’ın yer aldığı kitap fuarı yoğun ilgi gördü.
45 yayınevi, 39 yazar, binlerce Kitap’ın yer aldığı Üçüncü Korkuteli Eğitim Şenliği kitap fuarı sergisi açılışını Korkuteli Kaymakamı Sezgin Üçüncü, Belediye Başkanı Saniye Caran, Milli eğitim Müdürü Akif Tak, ve protokol üyelerinin katılımıyla törenle açıldı.
Törende konuşan İlçe Milli Eğitim Müdürü Akif Tak, “Üçüncü Korkuteli Eğitim Şenliğini Çanakkale Müze sergisi ile başlattık. Ardından bilgi yarışması ile devam ettirdik. Şimdi de 45 yayınevi ve 39 yazarın katılımıyla kitap fuarını açtık. Akşam öğretmenlerle Türk halk müziği gecesi, halk oyunları ve türkü gecesi, Sinan Yağmur ile Aşık Veysel'e vefa gecesi, eğitim şenliği ve şiir dinletisi programlarımız olacak. Eğitim şenliğinde tüm öğrencilerimizin yıl boyunca ürettiği bilimsel, sanatsal, kültürel ve atölye çalışmaları ile öğretmenlerimizin canlı performanslarının sergileneceği bir şenlik olacak” dedi.
Korkuteli Kaymakamı Sezgin Üçüncü, Belediye Başkanı Saniye Caran, Milli Eğitim Müdürü Akif Tak, ve protokol üyelerinin kitap fuarın açılışının ardından binlerde kitapların yer aldığı kitap reyonlarını gezerek incelediler.
Antalya Büyükşehir Belediye Başkan adayı yeniden Muhittin Böcek mi? sorunun cevabını CHP’nin 2 numarası konuşmasında ‘İnşAllah’ diyerek açıklık getirdi.
Antalya Büyükşehir Belediye’sinin bu yıl 13’ncüsünü gerçekleştirdiği Antalya Kitap Fuarı törenle kapılarını açtı. Devamı haberimizde..
Kitap Fuarı’ndan Türkiye rekoru 6 günde 271 bin ziyaretçiyi ağırladı Antalya Büyükşehir Belediyesi 10’uncu Antalya Kitap Fuarı, 6 günde yaklaşık 271 bin ziyaretçi ile Türkiye rekoru kırdı.
10. Antalya Kitap Fuarı kapılarını açtı 150 yayınevi, 205 yazar kitapseverlere buluşacak Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından ‘Birlikte Okuyoruz’ sloganıyla düzenlenen Antalya Kitap Fuarı 10’uncu kez kapılarını açtı.
Korkuteli Tarihi buluşma öncesi ilçeye atanan bürokratlardan Sağlık Müdürü Birgül Tezcan, Emniyet Müdürü Muharrem Yavuz ve diğer yetkililere "Hayırlı olsun" ziyaretlerinde bulunan başkan Adnan İmirgi ile dernek yönetim kurulu üyeleri son ziyaretlerini 31 Mart seçimlerinin galibi Belediye Başkanı Saniye Caran'a yaptılar...
Antalya’daki sağlık yatırımlarına bir yenisi daha ekleniyor. Antalya Korkuteli ilçesi Yeni Mahalle’de inşa edilecek olan Korkuteli Kadın Dal Aile Sağlığı Merkezi’nin temel atma töreni geniş katılımla gerçekleştirildi.