Muratpaşa

Ümit Uysal Başkanlığında CHP Muratpaşa listesi belli oldu. İşte o liste.

Günlerdir Konuşulan Tartışılan merakla beklenen Ümit Uysal Başkanlığında Antalya Muratpaşa CHP Belediye meclis üyelerinin listesi yayınlandı

Ümit Uysal Başkanlığında CHP Muratpaşa listesi belli oldu. İşte  o liste.

CHP Muratpaşa listesi belli oldu. İşte merakla beklenen basına düşen  o ilk  liste.

Önder Kurnaz, Taylan Şanlı, Bayram Ali Çeltik, Gürcan Mert Hatun, Mithat Aras, Gülen Ercan, Ferhat Cemtosun, Battal Erdoğan, Mustafa Düzenli, Orhan Aykaç, Özgür Taylan Budak, Nuran Yılmaz, Hüseyin Erşin, Bülent Büber, Hüseyin Eroğlu, Ramazan Diremler, Murat Kaya, Nermin Korkut, Zühtü Şahin, Mümtas Köse, Ufuk Çiftci, Ercan Akbulut, Hüseyin Öztaş, Belgizar Burcu, Ömer Gilan, Namık Karasu, Hakan Kutlu, Eylem Sönmez, Görkem Durmaz, Ali Aybar, Adnan Tezgel, Tuncay Kara, Gülminaz Bakkal, Yener Altıntaş, Mustafa Kemal Dolanay, Naz Wiessner, Mustafa Ergin, Ali Ekrem Yıldırım, Ramazan Kerem Önsay, Durmuş Ali Kapşır.

Kontenjan: Erdal Yayıcı, Murat Emre Sarı, Canan Keleş, Sarper Dermut, Yılmaz Altun

 

CHP Muratpaşa meclis üyesi listesinde şok bir gelişme yaşandı. İlçe Başkanı Hasan Şahin genel merkezden gelen değil, daha önce hazırlanan listeyi seçim kuruluna verdi. Önder Kurnaz'ın listede adı yok.

Muratpaşa CHP'de dün inanılmaz bir gelişme yaşandı. CHP İlçe Başkanı Hasan Şahin daha önce genel merkeze gönderdiği ve üzerinde oynanan liste yerine daha önce yazılan lisyeti verdi. Yeni listeye göre Önder Kurnaz yerine bir maliyeci, Mustafa Düzenli'nin yerine Muırat Öztınar ve Hüseyin Eroğlu'nunyerine de Özcan Yılmaz aday gösterildi.

Bu gelişme karşısında büyük bir şok etkisi yaşanıyor. CHP Muratpaşa İlçe Başkanı Hasan Şahin'in görevden alınabileceği konuşuluyor. Tarafların yarın açıklama yapmaı bekleniyor.

Yorumlar

Bu içerik ile henüz yorum yazılmamış

Yorum Yaz

İlgili Haberler

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal'dan  Falez Planına Tepki
Muratpaşa

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal'dan Falez Planına Tepki

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı’nın, Antalya eski Divan Talya Otel’den Karpuz Kaldıran Özel Eğitim Merkezi Komutanlığı’na kadar uzanan yaklaşık 21 kilometrelik Antalya Lara sahil bandında planlama çalışmalarına başladığı iddialarına tepki gösteren Muratpaşa Belediyesi konuyla ilgili açıklama yaptı..

Antalya Muratpaşa'da İYİ Parti Başkan adayı CHP destek veriyor
Muratpaşa

Antalya Muratpaşa'da İYİ Parti Başkan adayı CHP destek veriyor

İYİ Parti Muratpaşa Belediye Başkan adaylığından çekilerek CHP’ye katılan Turgut Bucak ve İYİ Parti Muratpaşa İlçe Başkanlığından istifa ederek CHP rozeti takan Erdal Özçivi’nin ardından Antalya’da CHP’ye katılımlar devam ediyor.

MURATPAŞA’YA DEĞER KATAN İŞ İNSANLARI DERNEĞİNDEN ÜMİT UYSAL’A TAM DESTEK
Korkuteli

MURATPAŞA’YA DEĞER KATAN İŞ İNSANLARI DERNEĞİNDEN ÜMİT UYSAL’A TAM DESTEK

Muratpaşa’ya Değer Katan İş İnsanları Derneği, mevcut Muratpaşa Belediye Başkanı ve Muratpaşa Belediye başkan adayı olan Ümit Uysal’a 31 mart 2024 seçimlerinde tam destek verdiklerini açıkladı. 

Antalya  CHP Belediye Başkan adayları hepbirlikte toptancı halinde
Antalya

Antalya CHP Belediye Başkan adayları hepbirlikte toptancı halinde

CHP Antalya İl Başkanı Nail Kamacı, Milletvekilleri Cavit Arı ve Aliye Coşar, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı ve Adayı Muhittin Böcek, İlçe Başkanları, Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Kepez Belediye Başkan Adayı Mesut Kocagöz, Döşemealtı Belediye Başkan Adayı Menderes Dal ve yönetim birlikte Antalya Toptancı Hali'ni ziyaret ettiler. Hal esnafları ile bir araya geldiler.

Türkiye ittifakı Antalya  Muratpaşa'da Kuruluyor
Muratpaşa

Türkiye ittifakı Antalya Muratpaşa'da Kuruluyor

İYİ Parti Muratpaşa İlçe Başkanı Erdal Özçivi, iyi parti eski Kepez İlçe Başkanı Mesut Emrah Yıldırımlar, İYİ Parti Kurucular Kurulu Üyesi Başak Karataş ve ilçe yöneticilerinin de aralarında bulunduğu 150 ye yakın İYİ Partili Cumhuriyet Halk Partisi’ne katıldı.

CHP Muratpaşa Seçim Ofisi Görkemli Açılış.
Muratpaşa

CHP Muratpaşa Seçim Ofisi Görkemli Açılış.

Muratpaşa ilçesinin Başarılı çalışkan Başkanı Ümit Uysal seçim ofisinin açılında