Yeni Başkan Çetin Antalya da Ak Partiyi Birinci Parti Yapacağız

AK Parti Antalya İl Başkanı Ali Çetin, yaptığı ilk basın toplantısında birlik ve beraberlik mesajı verdi

Yeni Başkan Çetin  Antalya da Ak Partiyi Birinci Parti Yapacağız

 

      AK Parti Antalya İl Başkanı Ali Çetin, yaptığı ilk basın toplantısında birlik ve beraberlik mesajı verdi. Başkan Çetin, “Hep beraber Antalya'da partimizi birinci yapacağız. Hem yerelde hem genelde Cumhurbaşkanımıza yüz akıyla Antalya'da kaldığı yerden başarılarımızı artırarak devam edeceğiz" dedi.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın tensipleriyle AK Parti Antalya İl Başkanlığı'na atanan Antalya Büyükşehir Belediyesi AK Parti Meclis Üyesi Grup sözcüsü Ali Çetin, İl Başkanlığı binasında basın toplantısı düzenledi. Toplantıya Kadın Kolları Başkanı Ayşe Keyik Yılmaz, Gençlik Kolları Başkanı Ali Bayram Doğan, Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin, Başkan Ali Çetin'in ailesi ve çok sayıda partili katıldı.
'HAKKA HİZMET ANLAYIŞIYLA ÇALIŞMAKTADIR'
AK Parti Antalya teşkilatının birlik, beraberlik ve huzur siyasetinin örneği olduğunu anlatan Ali Çetin, “Bu bayrak ve hizmet değişim sürecinde öne çıkan yegane kavram birlik, beraberlik, kardeşlik ve dostluk olmuştur. 2023 seçiminin arefesindeyiz. AK Partimiz milli ve manevi değerlerine sarsılmaz bir bağlılıkla, son 21 yılda Antalya'mıza ve dahi ülkemize saymakla bitiremeyeceğimiz muhteşem eserler ve hizmetler üretmiştir. Ayrıca dünyanın salgın sonrası zor zamanlarında dahi bu eserleri üretmeye devam ettiği hepimizin malumudur. Özetle AK Parti ve AK Parti kadrolarında halka hizmet, hakka hizmet etmek anlayışıyla çalışmaktadır" dedi.
BİRLİK VE BERABERLİK MESAJI
Son 4 yıl içerisinde belediyelerde AK Partili kadrolarda görev yaptığını aktaran Ali Çetin, “Cumhuriyetimizin 100'üncü yılında 'Türkiye Yüzyılı' ufuk ve vizyonunu ortaya koyan AK Partimiz, Antalya'mıza ve ülkemizi muasır medeniyetler seviyesinin üzerinde bir lige taşıma arzusundadır. AK Parti 14 Mayıs'ta yapılacak seçimlerde AK Parti'mize gönül ve emek vermiş tüm ak gönüllü dava arkadaşlarıyla beraber, daha büyük bir heyecan ve coşkuyla, hiçbir şekilde ama veya fakat demeden büyük bir heyecanla çalışarak dünya lideri, adam gibi adam Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'a buradan hep birlikte göndereceğiz. Bizim siyaset ve teşkilat ile aramızdaki en kıymetli bağ partimizle kurulmuş olan bağdır. AK Parti'mize üye olan üyelerimizden mahalle teşkilatlarımıza, sandık kurullarımızdan ilçe başkanlarımıza kadar bu sevdaya gönül veren kardeşlerimize, dünden bugüne partimize gönül veren yol arkadaşlarımıza sesleniyorum; Bugün birlik, beraberlik, kardeşlik ve heyecanla, aşka çalışma günüdür" diye konuştu.
'YÜKÜ HEP BERABER GÖĞÜSLEYECEĞİZ'
AK Parti'de hizmet yarışında bayrağı kendisinin devraldığını vurgulayan Çetin, "Bu bir bayrak yarışıdır, partimizde görevler sorumluluklar hiçbir zaman bitmiyor. Duruşumuzla, tavrımızla, aidiyetimizle, partiye olan sevdamızla, sizlere karşı olan diyaloğumuzla, iki sefer Ankara'ya il başkan adayı olarak Ankara'ya gittim. Bu gidişim üçüncüydü. Bizde küsmece, darılmaca, gücenmece yok. Çünkü hizmet etme anlayışıyla gidiyoruz. Bugün sorumluluğu aldık, bu yükü hep beraber göğüsleyeceğiz. Hep beraber Antalya'da partimizi birinci yapacağız. Hem yerelde hem genelde Cumhurbaşkanımıza yüz akıyla Antalya'da kaldığı yerden başarılarımızı arttırarak devam edeceğiz" dedi.

Yorumlar

Bu içerik ile henüz yorum yazılmamış

Yorum Yaz

İlgili Haberler

Bakan Çavuşoğlu’ndan kayyum tepkisi
Kepez

Bakan Çavuşoğlu’ndan kayyum tepkisi

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Kepez Mimar Sinan Kongre Merkezinde Antalya’daki Yörük dernekleri üyeleriyle buluştu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan Antalya'ya geliyor!
Kepez

Cumhurbaşkanı Erdoğan Antalya'ya geliyor!

14 Mayıs'ta yapılacak seçim çalışmalarını sürdüren Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 2 Mayıs’ta Antalya’ya gelerek Kepez’deki mitingde halka hitap edecek.

AK Parti Antalya Milletvekili Adayları Ankara’da
Antalya

AK Parti Antalya Milletvekili Adayları Ankara’da

Türkiye genelinde yapılacak genel seçimlerde 28'inci Dönem AK Parti Antalya Milletvekili Adayları Ankara’da bir araya geldi.

AK Parti Antalya İl Başkanı Ali Çetin oldu
Antalya

AK Parti Antalya İl Başkanı Ali Çetin oldu

Milletvekili aday adaylığı için AK Parti İl Başkanlığı'ndan ayrılan Av İbrahim Ethem Taş'ın yerine Antalya Büyükşehir Belediyesi AK Parti Grup Sözcüsü Ali Çetin getirildi.

AK Parti Antalya Milletvekili adayı İbrahim Bayuk sahada
Antalya

AK Parti Antalya Milletvekili adayı İbrahim Bayuk sahada

Bayuk yaptığı açıklamada, "Vatanını seven kim varsa bu seçimlerde Cumhurbaşkanımız Erdoğan'ın arkasında, sağında ve solunda çelikleşmiş bir iradeyle duracaktır" dedi.

Antalya'da AK Parti Milletvekili adayları kimler oldu?
Antalya

Antalya'da AK Parti Milletvekili adayları kimler oldu?

Antalya'da AK Parti adayları kim oldu? Antalya'da 17 adayın isimleri belli oldu. İşte 28. Dönem Antalya AK Parti milletvekili aday listesi...