İki dönemdir devam ettirdiğim Akparti Elmalı ilçe Kadın kolları başkanlığı görevi yürüten Şerife Kurtulmuş yeni göreve atanan Emine Ekiz'e görevi devretti
Devir teslim töreninde Ak parti Elmalı İlçe başkanı Yunus Emre Coşkun,İlçe yönetimi Meclis üyesi İsmail Demir ve birbirinden değerli ilçe kadın kolları başkanları katıldı.
Görevi Devreden iki dönem Ak Parti Kadın kolları başkanlığı yapan Şerife Kurtulmuş "İki dönemdir devam ettirdiğim Akparti Elmalı ilçe Kadın kolları başkanlığı görevimi yeni atanan Emine Ekiz hanımefendiye devrettim.Devir teslim programımızda yanımızda olan İlçe başkanımız Yunus Emre Coşkun,İlçe yönetim başkanlarımıza,Meclis üyemiz İsmail Demire ve birbirinden değerli ilçe kadın kolları başkanlarına ayrı ayrı teşekkür ediyorum.Yeni atanan kadın kolları başkanımıza da hayırlı uğurlu olsun diyor,görevlerinde başarılar diliyorum" ..
Dedi
Antalya Elmalı ilçesi Yuva mahallesinde daha önce inşaat çalışmalarını tamamlanan sulama suyu deposu faaliyete geçti.
Elmalı'da 850 hektar büyüklüğündeki Avlan Gölü de sıcak havalardan nasibini alarak bu yıl erken kurudu
DUA İLE SONA ERDİ Konuşmaların ardından, Abdal Musa Semah Ekibi sahne aldı. Sanatçı Sevcan Ezgi’ninde verdiği konserle coşan vatandaşlar, Kültür Bakanlığı Korosu, Alevi Bileşenleri Semah Ekibi ve Eren Özütemiz Konserini ilgiyle izledi.
Elmalı Abdal Musa Etkinliğine, Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu'nun yanı sıra Kemer Belediye Başkan Vekili Semih Top, Kemer Belediyesi Meclis Üyeleri Mustafa Bilici ile Ali Rıza Akar, CHP Kemer İlçe Başkanı Sedat Karakaya ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Elmalı 'da hizmetleri Antalya Büyükşehir Belediyesi yapıyor Hizmet binasınıda yapar mı yoksa Elmalı Belediye Başkanı Halil Öztürk 'mü yapar zaman gösterecek
Trafik Kazası 1 kişi Hayatını Kaybetti 1 Kişi Yaralandı. Elmalı Antalya Karayolunda Sürücünün Direksiyon Hakimiyetini Kaybetmesi Sonucu Araç Şarampole Devrildi.