Antalya Elmalı ilçesi Yuva mahallesinde daha önce inşaat çalışmalarını tamamlanan sulama suyu deposu faaliyete geçti.
Yeniden Refah Partisi Elmalı İlçe Başkanı Uğur Türkmen, 31 Mart yerel seçimlerinin geride kaldığını, Türkiye genelinde olduğu gibi Elmalı’da da partisinin oylarını arttırdığını kaydederek,
Antalya Büyükşehir Belediyesinin destekleri ile hizmetlerini sürdüren Elmalı Belediye Başkanı Halil Öztürk Elmalı Belediyesi Hizmet binasının yenileneceğini söyledi .
Fethiye’ye bağlayan Yuva Mahallesi Seki Yaylası yolunu yeniliyor. Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Mart ayında Yuva Mahallesi’ne yaptığı ziyaret sırasında vatandaşlardan gelen talep üzerine zaman içinde deforme olan yolu yenileme sözü vermişti.
Cumhurittifakı AK Parti Elmalı Belediye Başkan Adayı Ali Gökçe“Bizim gönlümüz çok geniş. Önümüzde ki 5 yıl Elmalı’nın sıçrama yapabilmesi için, şaha kalkması için sizlerden destek istiyorum”
Ak parti Antalya Milletvekili Kemal Çelik Hizmete susayan hizmette geri kalmış Elmalı’mızı yeniden Ak Belediyecilik ile buluşturup hizmet almasını sağlayacağız. Ali Gökçe Başkanım ile Elmalı şaha kalkacak. Devlet ve Hükümet olarak desteğimiz tamdır. Ali Gökçe ile Elmalı Altın çağını yaşacaktır.
Cumhur İttifakı’nın Antalya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hakan Tütüncü, Korkuteli’den sonra Elmalı İlçesi’ne geçti. Abdal Musa Türbesi’ni ve Abdal Musa Kültür ve Sanat Evi’ni ziyaret etti, Tekke Köyü sakinleriyle buluştu. Tütüncü’ye ziyaretlerinde Cumhur İttifakı Elmalı Belediye Başkan adayı Durmuş Ali Gökçe eşlik etti
Antalya il Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Evren EKİNGEN, Elmalı Devlet Hastanesi'ni ziyaret ederek incelemelerde bulundu.
İYİ Parti Elmalı İlçe Teşkilatı İlçe Seçim Koordinasyon merkezi açılışını yaparak sahalara indi . Elmalı 'da yarış hızlandı..
eski Dışişleri Bakanı ve Antalya Milletvekili Mevlüt Çavuşoğlu Elmalı İlçesinde Seçmenlerle Buluştu Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği Bakan Çavuşoğlu Başkan Ali Gökçe İçin Destek istedi.
Sosyal Belediyecilik anlayışı ile Elmalı ilçesinde ev sahibi olmayı kolaylaştıracak Elmalı Belediyesi Konut Projesi kura çekimini yapıldı.
Başkan Halil Öztürk Vatandaşlarımızın yanında olarak 14 Şubat Sevgililer Günü münasebetiyle sonsuz sevginin sembolü olan karanfil çiçeği dağıttık dedi
daha önce belediye meclis üyesi olarak görev yapan Mehmet Çetin Antalya il Başkanı tarafından aday olarak açıklandı.
Elmalı belediye Başkanı Halil Öztürk belediye işçilerine %85 zam yaptıklarını açıkladı..
Elmalı'da asfaltsız yolun kalmayacağını belirten Halil Öztürk şöyle konuştu; "Asfalt Çalışmalarımıza Kışla Mahallemizde Devam Ediyoruz
Elmalı Belediyesi İstanbul Emitt Fuarı’nda Ziyaretçilere Elmalının Meşhur Gaziler Helvasını İkram Ediyor. Yiyen birdaha istiyor..
TPAO, Antalya’nın Elmalı ilçesi sınırları içinde petrol arayacak. Bu amaçla Elmalı-1 tespit kuyusu açılacak.
İYİ Parti Antalya İl Başkanlığı, Elmalı Belediye Başkanı Halil Öztürk’ün partiden ihraç edildiğini açıkladı.
Elmalı Belediyesi, Çevreye duyarlı belediyecilik anlayışı ile ilçeye kazandıracağı sokak hayvanları bakım evi projesine başladı
CHP Genel Merkezinde yapılan açıklamada Antalya Elmalı ilçe Belediye başkan adayı İYİ partili Başkan Halil Öztürk oldu.
Elmalı Belediyesi 2024 yılına yeni aydınlatma lambaları ile girmek ismiş çeşitli nedenlerle elekrik verilmemişti. Ama başkan Halil Öztürk yinede Bulvarı Aydınlattı.