Ak Parti Kepez Belediye Başkan aday adayı olan Mustafa Özsoy dan Sitem dolu Açıklama

31 mart 2024 yerel seçimlerde Antalya Kepez Belediye Başkan aday adayı olan Mustafa Özsoy görev geri döndü.

17 yıl Kepez Belediyesi'nde vekaleten Sağlık İşleri Müdürü,10 yıl vekaleten Başkan Yardımcılığı, 3 yıl Sağlık Merkezi kurucu Başhekimliği yaparak elimden geldiğince gece gündüz çalışarak başta Kepez'li hemşehrilerim olmak üzere Antalyamıza onurla ,gururla hizmet ettim.

Bugüne kadar değişik nedenlerle düşünüp yapamadığım kendimce önemli olan birçok projeyi hayata geçirme imkanımın olacağı Kepez Belediye Başkan aday adaylığına saf, temiz ve samimi duygularla müracaat ederek tüm görevlerimden yasa gereği istifa ettim.

Başka bir arkadaşımızın Kepez'e aday gösterilmesi sonucu Cuma günü itibari ile belediyedeki 'DOKTOR' kadroma yasa gereği geri döndüm.

10 yıldır ( boşta 4 tane başkan yardımcısı kadrosu varken ) benim vekaleten yürüttüğüm görevlerin yerine ,ben istifa edip daha belediyeden ayrılmadan benim yerime kadrolu olarak atanan , daha önce başkan yardımcısı olmadan başkan yardımcısı kadrosu verilen belediyemizin başarılı bürokratlarından şu anki benim Sağlık İşleri Müdürüm ve Başkan yardımcım olan arkadaş ile ben 2 yıldır konuşmuyorum ,bu nedenle birlikte çalışmak istemediğimden dolayı bu süreçte izne ayrılıyorum...

Allah Devletimize zeval vermesin. Doktor olarak beni okuttu, atamamı yaptı ve bana birçok hak verdi. Bende hep devletimin, milletimin ve hakkın yanında oldum.

Seçim sonrası şartlar yine aynı olursa devletimin bana verdiği imkanları kullanıp kendimce bir yol haritası belirleyeceğim. Durumu sizlerle paylaşmak istedim. Yorumu size bırakıyorum.

Dostlarıma saygılarımla...

Antalya HaberKepez Belediye Başkan AdayıTürkiyeAntalyaKepez

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.