Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne 30 yataklı yoğun bakım yapılıyor

Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin mevcut personel yemekhane alanının yoğun bakıma dönüştürülmesi adına Antalya Valiliğinde protokol imzalandı.

ALTSO’NUN DESTEĞİYLE 30 YATAK KAPASİTELİ YENİ YOĞUN BAKIM ALANI İÇİN PROTOKOL İMZALANDI
Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin mevcut personel yemekhane alanının yoğun bakıma dönüştürülmesi adına Antalya Valiliğinde protokol imzalandı.
Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi; sağlık alanındaki gücünü arttırmak, ilçeye daha kaliteli sağlık hizmeti sunmak için yeni hizmet alanları kazandırma, fiziki alt yapısını iyileştirme, genişletme ve düzenleme faaliyetlerine Sağlık Bakanlığının ve hayırseverlerin desteğiyle devam ediyor. Hastanenin mevcut yemekhanesinin 30 yatak kapasiteli yoğun bakıma dönüştürülmesi için düzenlenen protokol törenine; Antalya Valisi Hulisi Şahin, Antalya İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Evren Ekingen, Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Yılmaz Güler, Alanya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Eray Erdem katıldı. 30 yatak kapasiteli yeni yoğun bakımın inşaat, havalandırma, elektrik, zemin gibi tüm alt yapı işlerini ALTSO Başkanı Eray Erdem ve oda üyeleri üstlendi. Başhekim Doç. Dr. Yılmaz Güler; emeği geçen ALTSO Başkanı Eray Erdem ve üyelerine, İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Ekingen’e sağlık çalışanları, hasta ve hasta yakınları adına teşekkür etti. #alanyaticaretvesanayiodası #alanyaeğitimaraştırmahastanesi #sağlık #hastane #yoğunbakım

AlküTürkiyeAntalyaAlanya

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.