Antalya Realty World Yaşam Gayrimenkul’e "Kalite Belgesi" verildi. Figen Yangözler Kimdir?

Antalya'da Gayrimenkul sektöründe müşteri memnuniyeti ve kalite standartlarına olan bağlılığıyla bilinen Realty World Yaşam, sektördeki liderliğini bir kez daha kanıtladı Figen Yangözler Kimdir?

Gayrimenkul sektöründe müşteri memnuniyeti ve kalite standartlarına olan bağlılığıyla bilinen Realty World Yaşam, sektördeki liderliğini bir kez daha kanıtladı. Alınan Kalite Belgesi, şirketin sürekli iyileştirme ve mükemmellik yolculuğundaki kararlılığını yansıtıyor. Realty World Yaşam'ın Kalite Belgesi, şirketin sunduğu hizmetlerin kalitesini ve müşteri memnuniyetini artırmaya yönelik sürekli çabalarını vurgularken, şirketin işletme süreçlerindeki etkinliğini ve verimliliğini de destekliyor. Realty World Yaşam Broker'ı Figen Yangözler, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, "Kalite Belgesi'nin alınması, şirketimizin kaliteye olan bağlılığının ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibimizin bir göstergesidir. Müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için çaba göstermeye devam edeceğiz" dedi. Realty World Yaşam, gayrimenkul sektöründeki yenilikçi yaklaşımı ve kaliteli hizmet anlayışıyla müşterilerinden ve sektörden aldığı güveni pekiştirmeye devam ediyor.

 

Figen Yangözler Kimdir?

1969 Antalya doğumlu olan Figen Yangözler, uzun yıllar telekomünikasyon sektöründe hizmet verdikten sonra 2018 yılından itibaren Realty World firmasının birkaç şubesinde hizmet verdi. Daha sonra kendi işletmesini açmaya karar verdi ve Realty World Yaşam Gayrimenkul adı altında yoluna devam ediyor.

 

 

GayrimenkulÖzel Kalite BelgesiTürkiyeAntalya

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.