Başkan Adayı Hekimoğlu açıkladı ,Antalya'da siyaset kulislerini sarsan haber! CHP ilçe başkanı belediye çalışanı çıktı

Yeniden Refah Partisi Döşemealtı Belediye Başkan adayı Mesut Hekimoğlu, Antalya'da çok konuşulacak bir açıklama yaptı.

Antalya'da siyaset kulislerini sarsan haber! CHP ilçe başkanı belediye çalışanı çıktı
CHP Döşemealtı İlçe Başkanı Veli Çot, hakkında ortaya çıkan gerçeğin ardından Döşemealtı Belediyesi'nden istifa ederek tazminat talebinde bulundu.

Yeniden Refah Partisi Döşemealtı Belediye Başkan adayı Mesut Hekimoğlu, Antalya'da çok konuşulacak bir açıklama yaptı.

Kamuoyunda 2019 yılında CHP İstanbul il binasının alınmasına ilişkin 'para kuleleri' görüntülerinin tartışması sürerken Antalya'da da siyaset gündemini CHP Döşemealtı İlçe Başkanı Veli Çot ile ilgili ortaya çıkan bir gerçekle çalkalandı.

CHP İLÇE BAŞKANI 'BANKAMİT ÇALIŞANI' ÇIKTI!

CHP Döşemealtı'da 26 Ağustos 2024 tarihinde gerçekleşen ilçe kongresinde CHP Döşemealtı İlçe Başkanı seçilen Veli Çot'un CHP'li Döşemealtı Belediyesi'nde 'bankamatik' diye tabir edilen çalışan olduğu ortaya çıktı.

Son yıllarda siyasi litaratüre giren 'bankamatik çalışan' tabiri belediyelerde çalışan ancak belediyeye gitmeden her ay belediyeden maaşını alan çalışanlara deniliyor.

CHP Döşemealtı İlçe Başkanı Veli Çot'un da 'bankamatik' olarak belediye de çalıştığı belediyeye gitmeden her ay maaşını aldığının ortaya çıkması yerel seçimler öncesi Döşemaaltı'nda gündemi sarstı. CHP'li Veli Çot'un belediye personeli olduğunun ortaya çıkmasının ardından bugün Döşemealtı Belediyesi'nden istifa ederek tazminatını talep ettiği belirtildi.

Yeniden Refah Partisi Döşemealtı Belediye Başkan adayı Mesut Hekimoğlu sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, "Kıymetli Döşemealtılı hemşehrilerim bugün size önemli bir gerçeği ortaya çıkaracağım; CHP Döşemealtı İlçe Başkanı (Veli Çot) belediye personeli. Bugün istifasını vererek tazminatını istedi" dedi.

CHP AntalyaDöşemealtı CHPTürkiyeAntalyaDöşemealtı

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.