CHP Kepez Belediye Başkan Adayı Mesut Kocagöz ilk İftarı Şehit Ailesi ile yaptı

CHP Kepez Belediye Başkan Adayı Mesut Kocagöz, Ramazan ilk sahurunu 1994 yılında şehit olan Astsubay Zeynel Özüren’in ailesiyle yaptı.

KOCAGÖZ, İLK SAHURUNU
ŞEHİT AİLESİYLE YAPTI
Türkiye Ramazan ayının ilk sahurunu yaptı. CHP Kepez Belediye Başkan Adayı Mesut Kocagöz, Ramazan ilk sahurunu 1994 yılında şehit olan Astsubay Zeynel Özüren’in ailesiyle yaptı.

Cumhuriyet Halk Partisi Kepez Belediye Başkan Adayı Mesut Kocagöz, Ramazan ayının ilk sahurunu Şehit Astsubay Zeynel Özüren’in ailesiyle yaptı. Kocagöz’e Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Antalya Şube Başkanı Mehmet Yurdakul da eşlik etti. Özüren’in ailesine misafir olan Kocagöz,

“1994 yılında Erzurum'da vatani görevini yaparken bölücü terör örgütü mensuplarıyla girdiği çatışma sonucu şehit olan Jandarma Astsubay Zeynel Özüren’in kıymetli ailesi ile ilk sahurumuzu yaptık. Vatanımızı korumak için göğsünü siper eden şehitlerimize Allah’tan rahmet, gazilerimize ve ailelerine uzun ömürler diliyorum. Tuttuğumuz oruçlar ve dualar kabul olsun, hayırlı ramazanlar diliyorum” diye konuştu.

Mesut KocagözCHPKepez haberİftarŞehitTürkiyeAntalyaKepez

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.