Kocagöz Sevgisi Engel Tanımıyor

Kepez’in tüm mahallelerinde vatandaşlarla sık sık bir araya gelen Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kepez Belediye Başkan Adayı Mesut Kocagöz, Yenidoğan Kapalı Pazarında mahalle sakinleriyle buluştu.

KOCAGÖZ SEVGİSİ ENGEL TANIMIYOR
Cumhuriyet Halk Partisi Kepez Belediye Başkan Adayı Mesut Kocagöz, Yenidoğan Kapalı Pazarında yaklaşık 3 bin mahalle sakiniyle iftarda buluştu. Şiddetli yağışa rağmen, iftar programına katılarak Kocagöz’e destek olduklarını gösterdiler.

Kepez’in tüm mahallelerinde vatandaşlarla sık sık bir araya gelen Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kepez Belediye Başkan Adayı Mesut Kocagöz, Yenidoğan Kapalı Pazarında mahalle sakinleriyle buluştu.Kepez’in tüm mahallelerinde vatandaşlarla sık sık bir araya gelen Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kepez Belediye Başkan Adayı Mesut Kocagöz, Yenidoğan Kapalı Pazarında mahalle sakinleriyle buluştu.

Yaklaşık 3 bin vatandaşın katıldığı iftar programında bir araya gelen Kocagöz, hem iftarını mahalle sakinleriyle birlikte açtı hem de yemek dağıttı. Kocagöz’e destek vermek için programa katılan binlerce vatandaş, iftar saatinde Antalya genelinde başlayan şiddetli yağışa aldırış etmedi.

SİZ DEĞİŞTİRECEKSİNİZ, BİZ DÖNÜŞTÜRECEĞİZ

Kocagöz, Kepez'de önce değişim, sonra da dönüşüme imza atacaklarına dikkat çekerken, “Öncelikle sizler Kepez’de değişimi sağlayacaksınız, biz de sizden aldığımız yetki ve güçle dönüşümünü başlatacağız. Hemşehrilerimizle buluşmaya, sorunlarını dinleyip çözümlerimizi anlatmaya devam edeceğiz.

İlçemize kazandıracağımız projelerimizle çocuklarımıza daha yaşanabilir bir Kepez sağlayacağız. Tuttuğumuz oruçlar ve dualar kabul olsun, hayırlı ramazanlar diliyorum " dedi.

Mesut KocagözKepezTürkiyeAntalyaKepez

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.