Okan Kocakaya Demre Demokrat Parti Belediye Başkan Adayı oldu

Antalya Demre eski Belediye Başkanı Okan Kocakaya Demokrat Parti'den (DP) Demre Belediye Başkan Adayı oldu. Demokrat Parti Genel Başkanı'mız Sayın Gültekin Uysal'ın teşrifleriyle gerçekleşecek olan Seçim Koordinasyon Merkezi açılışımıza tüm halkımız davetlidir.

 Antalya Demre eski Belediye Başkanı Okan Kocakaya Demokrat Parti'den (DP) Demre Belediye Başkan Adayı oldu.

Demokrat Parti (DP) 'nin Demre Belediye Başkan Adayı Okan Kocakaya oldu. Okan Kocakaya 2019 yerel seçimlerinde İYİ Parti'den Demre Belediye Başkanı seçilmişti. Kocakaya, genel seçimlerde milletvekili adayı olmak için görevinden istifa etmiş, yerine Gülsüm Cengiz Demre Belediye Başkanı olmuştu. Okan Kocakaya genel seçimler öncesi yapılan temayül yoklamasında usulsüzlük yaptığını iddia ederek İYİ Parti'den istifa etmişti.

Okan Kocakaya'nın adı 31 Mart yerel seçimleri için CHP Demre Adayı olarak geçmiş, Demre Belediye Başkanı Gülsüm Cengiz, CHP Genel Merkezi'ne yaptıkları ziyarette Kocakaya'yı işaret ederek, "Beni değil onu aday gösterin" demişti. Demokrat Parti'den daha önce de CHP Antalya eski Milletvekili Aydın Özer'i Kumluca'dan Ak Partili Kaan Osman Sarıoğlu'nu ise Finike'den Belediye Başkan Adayı olarak açıklamıştı.

 

Demokrat Parti Genel Başkanı'mız Sayın Gültekin Uysal'ın teşrifleriyle gerçekleşecek olan Seçim Koordinasyon Merkezi açılışımıza tüm halkımız davetlidir.
???? 16 Şubat Cuma
⏰ 16:00
???? Eynihal Otopark Yanı

Demre haberleriAntalya haberleriOkan KocakayaDemre Belediye Başkan AdayıDemokrat PartiTürkiyeAntalyaDemre

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.