Alanya

Antalya Alanya MHP Belediye Başkan Adayı Adem Murat Yücel oldu

Cumhur İttifakı Antalya 5 ilçesinde MHP adayı desteklenecek. Bunlardan biri Alanya ilçesi oldu

Antalya Alanya MHP Belediye Başkan Adayı  Adem Murat Yücel oldu

Kıymetli hemşehrilerim

Bundan 10 yıl önce; 

İlk kez Alanya Belediye Başkanlığı için aday olduğumda; ömrü boyunca burada yaşamış, buradan ekmek yemiş, burada çoluk çocuğa karışmış genç ama tecrübeli bir kardeşinizdim.

 

10 yıllık Kestel, 10 yıllık Alanya toplam 20 yıllık Belediye Başkanlığımda; Alanya’mızın ve Alanyalıların gerçek potansiyelini, gücünü, defalarca tecrübe ettim. Ancak aynı şekilde, kentimizin hak ettiği seviyeye ulaşmasının önündeki temel engelleri de daha o yıllarda tespit etme fırsatım oldu.

 

Değerli hemşehrilerim; Alanya’nın önündeki en büyük engel, ortak bir hedef belirleyip, birlik ve beraberlik içinde o hedefe yürüme iradesine sahip olamamamızdır. 

 

İhtiyacımız olan tarihte eşi benzeri sadece bir kez görülmüş bir ruhu Alanya’mız için yeniden tesis etmek; kentimizde yaşayan herkesin birlik ve beraberlik ruhu ve inancıyla, Alanya’yı dünyanın imrenerek izleyeceği bir kent haline dönüştürebilmektir.

 

Cumhuriyetimizin 100. yılında ve yeni Türkiye Yüzyılı’nın ilk adımında, kurtuluşu, kuruluşu ve O’nu 100. yılına dimdik ayakta eriştiren Kuvâ-yi milliye ruhunu kendimize örnek almanın, birlik olmanın, omuz omuza hedeflerimize yürümenin tam zamanıdır.

 

İşte bu yüzden; 

Türkiye Yüzyılının Güçlü Alanya’sı için 

Kuvâ-yi Alaiye 

ruhu ve inancıyla yeniden adayım. 

Yaşasın Kuvâ-yi Alaiye ruhuyla daha güçlü Alanya!Cumhur İttifakı ortağımız AK Parti İlçe Başkanımız Sayın Mehmet Şarani Tavlı, AK Parti Alanya İlçe Kadın Kolları Başkanımız Fatma Anılgan, AK Parti Alanya İlçe Gençlik Kolları Başkanımız Semih Ersoy ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret ettik.

 

Geçtiğimiz dönem olduğu gibi bu dönemde Cumhur İttifakı ruhuna uygun olarak birlik ve beraberlik içerisinde çalışarak, hem Antalya hem de Alanya'da Cumhur İttifakı’nı başarıya ulaştıracağız.

 

Misafirperverlikleri için Sayın AK Parti İlçe Başkanımız Mehmet Şarani Tavlı nezdinde değerli başkanlarımıza ve kıymetli yönetim kurulu üyelerine teşekkür ederim.

Yorumlar

Bu içerik ile henüz yorum yazılmamış

Yorum Yaz

İlgili Haberler

Tarım ve Orman Bakanı İbrahim Yumaklı  Alanya yangın bölgesine gelerek incelemelerde bulundu.
Alanya

Tarım ve Orman Bakanı İbrahim Yumaklı Alanya yangın bölgesine gelerek incelemelerde bulundu.

Antalya Valisi Hulusi Şahin, Alanya Kaymakamı Dr. Fatih Ürkmezer, Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel tarafından karşılanan Bakan İbrahim Yumaklı bölgeye giderek

 17.si düzenlenen Alanya  Gökbel Yaylası Yağlı Güreşleri Yapıldı
Alanya

17.si düzenlenen Alanya Gökbel Yaylası Yağlı Güreşleri Yapıldı

Alanya Belediyesi tarafından düzenlenen Geleneksel Gökbel Yağlı Pehlivan Güreşlerinin 17.si gerçekleştirildi. Final Mücadelesi sonucunda Ali Gürbüz Alanya 17. Gökbel Yağlı Güreşlerinin şampiyonu oldu.

Alanya Belediyesi, Ramazan meydanı kapılarını açtı
Alanya

Alanya Belediyesi, Ramazan meydanı kapılarını açtı

Alanya Belediyesi tarafından düzenlenen geleneksel Ramazan Şenlikleri Belediye -Hizmet Binası yanındaki meydanda başladı.

Alanya'da asfalt yenileme çalışmaları sürüyor
Alanya

Alanya'da asfalt yenileme çalışmaları sürüyor

Yenileme çalışmasının sürdüğü Antalya'nın Alanya ilçesinde asfalt yenileme çalışmaları Sugözü Mahallesi Kütürüp Caddesinde devam ediyor.

İşte Cumhur İttifakı adına Antalya'da MHP’nin aday çıkaracağı o ilçeler
Gazipaşa

İşte Cumhur İttifakı adına Antalya'da MHP’nin aday çıkaracağı o ilçeler

MHP’li belediye başkanlarının bulunduğu Alanya ve Korkuteli’nin dışında 3 ilçede daha MHP’li adayla seçime girilmesi kararlaştırıldı.

Antalya Alanya Osman Özçelik Başkanlığında CHP meclis üyesi listesi
Alanya

Antalya Alanya Osman Özçelik Başkanlığında CHP meclis üyesi listesi

31 mart 2024 pazar gün yapılacak yerel seçimleri CHP başkan adayı Osman Özçelik Alanya CHP meclis üyesi listesini İlçe Seçim Kuruluna teslim etti. CHP meclis üyeliği listesi şu isimlerden oluştu