Antalya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hakan Tütüncü'den adaylık açıklaması

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın açıklamasıyla AK Parti'nin Antalya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hakan Tütüncü oldu. Tütüncü, Antalya'yı daha da geliştirmeyi hedefleyerek şehrin aydınlık yarınları için projelerini açıkladı.

Antalya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hakan Tütüncü'den adaylık açıklaması

Hakan Tütüncü, AK Parti'nin Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Olarak Açıklandı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından yapılan açıklamayla, AK Parti'nin Antalya Büyükşehir Belediye Başkan adayının Hakan Tütüncü olduğu duyuruldu. Adaylık açıklamasının ardından Hakan Tütüncü, şehrin aydınlık yarınları için yola çıktıklarını belirterek, projeleriyle Antalya'yı daha da geliştirmeyi hedeflediklerini dile getirdi.

Hakan Tütüncü, açıklamasında Cumhur İttifakı'nın bir parçası olarak Antalya Büyükşehir Belediye Başkanlığı için aday gösterildiğini belirterek, bu göreve layık görülmenin kendisi için büyük bir onur olduğunu ifade etti. Tütüncü, 2009 yılında başlayan Kepez yolculuğunu üç dönem üst üste güven tazeleyerek sürdürdüklerini ve 15 yılda birçok eser ve projeyi hayata geçirdiklerini vurguladı.

15 yıllık belediyecilik tecrübesini Antalya'nın geneline yaymak için aday olduğunu belirten Tütüncü, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a, partisine, destekçilerine ve hemşehrilerine teşekkürlerini iletti. Adaylık sürecinde Antalya'nın yaşadığı sorunları iyi bildiklerini ve buna çözüm getirmek için hazır olduklarını ifade etti.

Tütüncü, Antalya'nın dünya şehirleri arasında parlayan bir şehir olması hedefiyle yola çıktıklarını belirterek, modern dünyanın vizyonlarıyla Antalya'nın potansiyelini birleştirmeyi amaçladıklarını dile getirdi. Hedeflerinin, şehrin bütün bileşenleriyle birlikte Antalya'yı daha da güçlendirmek olduğunu ifade etti.

Hakan Tütüncü, farklılıkları zenginlik olarak kabul eden, herkesin hukukuna saygı gösteren bir yönetim anlayışıyla Antalya'nın umudunu, heyecanını ve yaşama sevincini büyütmeyi amaçladıklarını belirtti. Toplumun bütün kesimlerinden gelen destek ve teveccühleri büyük bir onur olarak gördüklerini ifade eden Tütüncü, bu sorumluluğun üstesinden gelmek için gece gündüz çalışacaklarını ve başaracaklarına inandıklarını vurguladı.

Yorumlar

Bu içerik ile henüz yorum yazılmamış

Yorum Yaz

İlgili Haberler

Başkan Hakan Tütüncü Korkuteli  ve Elmalı  Köylerinde ne yaptı
Elmalı

Başkan Hakan Tütüncü Korkuteli ve Elmalı Köylerinde ne yaptı

Cumhur İttifakı’nın Antalya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hakan Tütüncü, Korkuteli’den sonra Elmalı İlçesi’ne geçti. Abdal Musa Türbesi’ni ve Abdal Musa Kültür ve Sanat Evi’ni ziyaret etti, Tekke Köyü sakinleriyle buluştu. Tütüncü’ye ziyaretlerinde Cumhur İttifakı Elmalı Belediye Başkan adayı Durmuş Ali Gökçe eşlik etti

Bu iftar Çook Konuşulacak
Antalya

Bu iftar Çook Konuşulacak

Korkutelililer Derneği'nin (ANTKORDER) Şöförler Odası binasının görkemli salonunda düzenlediği, yaklaşık 1000 kişinin katıldığı.. Dernek Başkanı Adnan İmirgi ve Yönetim Kurulu tarafından Özenerek hazırlanan iftar yemeği,

Kürşad Tatar Kepez'de Rıza Sümer, Büyükşehirde Hakan Tütüncü' dedi .
Kepez

Kürşad Tatar Kepez'de Rıza Sümer, Büyükşehirde Hakan Tütüncü' dedi .

Büyük Birlik Partisi Kepez Belediye Başkan adayı Kürşat Tatar, "Antalya'nın hiçbir ilçesinde göremeyeceğiniz yollar bugün Kepez'de kazandırılıyor.

Antalya Varsak güreş sahasına Tütüncü ile kavuştu
Kepez

Antalya Varsak güreş sahasına Tütüncü ile kavuştu

Kepez Belediye Başkanı ve Antalya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hakan Tütüncü, yağlı güreşin çok sevildiği şehre, Kırkpınar güreşlerinin yapıldığı Sarayiçi gibi bir tesis kazandırdı.

Başkan  Tütüncü  Horrum mağdurlarını ziyaret etti
Demre

Başkan Tütüncü Horrum mağdurlarını ziyaret etti

Cumhur İttifakının Antalya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hakan Tütüncü, kuvvetli yağış ve hortumdan zarar gören Antalya’nın Kumluca ve Demre ilçelerindeki çiftçileri ziyaret ederek, geçmiş olsun dileklerini iletti. 

Başkan Hakan Tütüncü Antalya Mitinginde konuştu
Antalya

Başkan Hakan Tütüncü Antalya Mitinginde konuştu

Antalya mitinginde konuşan Cumhur İttifakı Antalya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hakan Tütüncü, AK Parti belediyesinin iktidarda olduğu yıllar, Antalya’nın en güzel yıllarıydı. Hizmet yıllarıydı. Maalesef son 5 yıl, Antalya’nın kayıp yılları oldu. Biz, Antalya’nın altın çağını başlatmaya hazırız.”dedi.