DSİ, DEREKÖY MAHALLESİ'NDE ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRÜYOR
Dereköy Mahallesi'nde Haçsıalan Deresi'nin okul ve mezarlık bölgesinde gerçekleştirilen dere taş tahkimatı çalışmaları, Devlet Su İşleri (DSİ) 13. Bölge Müdürü Özhan Erdanışman ve beraberindeki heyet tarafından yerinde incelendi.
Dereköy Muhtarı Nebi Büyükkeleş, mahallelerinin bu önemli ihtiyacını karşılayan yatırımdan dolayı memnuniyetini dile getirerek, "Kıymetli müdürümüz Özhan Erdanışman'a ve DSİ personeline şahsım ve mahallem adına şükranlarımızı sunuyoruz," dedi. Muhtar Büyükkeleş, Dereköy'ün yapılacak diğer yatırımlarla örnek bir köy olması için azaları ve köy halkıyla birlikte ellerinden geleni yapacaklarını belirtti.
DSİ'nin Dereköy Mahallesi'nde gerçekleştirdiği bu tür altyapı çalışmaları, mahalle sakinleri tarafından büyük bir memnuniyetle karşılanıyor. Bu tür yatırımların devam etmesi, bölgenin gelişimine önemli katkılar sağlayacaktır. Korkuteli gündem
Korkuteli Kızılaliler Göletinde çalışmalar devam ediyor. Gövde dolgusu ve dolusavak imalatlarının devam ettiği projede % 48 fiziki gerçekleşme oranı aşılırken
Devlet Su İşleri, Küçükköy’de dere ıslah çalışmalarını sürdürüyor. Küçükköy mahalle muhtarı Eyüp Çetmi çalışmaları yerinde inceledi.
Kepez Belediyesi Spor Kulübü U18 Kız Basketbol Takımı, en güçlü rakiplerinden Antalya DSİ maçını alarak şampiyonluk kupasına göz kırptı
Antalya ili Korkuteli ilçesi Dereköy’de Kömür Ocağı İstemiyoruz Korkuteli gündemini uzun süredir meşgul eden Dereköy yaylasına kömür madeni açılmasına karşı yaklaşık 5 yıldır mücadele veren Dereköy’de, önceki gün yeniden ilgili alanda yeniden keşif yapıldı
Antalya ili Korkuteli ilçesi Sanayi Esnaflarından Hasan Mavi İş Kazasında hayatını kaybetti
Korkuteli Tarihi buluşma öncesi ilçeye atanan bürokratlardan Sağlık Müdürü Birgül Tezcan, Emniyet Müdürü Muharrem Yavuz ve diğer yetkililere "Hayırlı olsun" ziyaretlerinde bulunan başkan Adnan İmirgi ile dernek yönetim kurulu üyeleri son ziyaretlerini 31 Mart seçimlerinin galibi Belediye Başkanı Saniye Caran'a yaptılar...